Okładka książki Idealna Para

Idealna Para

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
deana
7,16 (187 ocen i 18 opinii)

Opis książki

Annabelle nie nazwałaby siebie wyrachowaną, ale zdeterminowaną – owszem. Właśnie odziedziczyła biuro matrymonialne i zrobi wszystko, by podupadająca firma nie splajtowała. Szansą jest nowy klient – przystojny, bogaty i bardzo wybredny. Annabelle musi więc poruszyć niebo i ziemię, by znaleźć mu odpowiednią kandydatkę...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Kasiek | 2014-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2014

Bardzo zabawna, romantyczna książka. Czyta ją się naprawdę przyjemnie. I co z tego, że już po przeczytaniu recenzji wiadomo jak potoczy się akcja i jak się zakończy, jeżeli można się przy niej tak ubawić. Zarówno on, jak i ona mają silne charaktery i cięte języki. Dialogi przepełnione są wyszukanymi ripostami. Książka kipi humorem.

Ania | 2013-05-02
Przeczytana: 02 maja 2013

Wciagajaca,zabawna, idealna na majowe wieczory:)Cieszy mnie,ze glowna bohaterka nie jest placzliwa,nieszczesliwa ofiara losu.Z pozoru nic nie udaje jej sie w zyciu ale jest uparta i odwazna-ma ciety jezyk i zabawne riposty:)Oby wiecej takich ksiazek.Polecam

Weronikaa | 2012-09-30
Przeczytana: czerwiec 2012

Uśmiałam się :) Genialne konwersacje i cięte riposty. Tylko Susan E Phillips tak potrafi oczarować czytelnika.

MaRtA | 2014-04-30
Na półkach: Przeczytane, 2. Romans, Inne
Przeczytana: 30 kwietnia 2014

Lubie to :) Idealna książka na poprawę humoru.

Justi6 | 2013-02-21
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 20 lutego 2013

Bardzo ciekawa książka naszpikowana zabawnymi dialogami jednak jak zawsze w tego typu książkach występuje wątek miłosny wokół którego toczy się akcja.Ciekawi bohaterowie,zakończenie jak zwykle bardzo szczęśliwe co niewątpliwie jest plusem.
Jedynym zastrzeżeniem mogą byc długie opisy przez które ma się wrażenie jakby akcja stała w miejscu.

Katarzyna | 2013-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2013

No i co mogę poradzić na to, że ja podobnie jak i 99% kobiet uwielbiamy takie historie? Niby od samego początku wiem jak to się skończy. Wiadomo...happy end żyli długo i szczęśliwie. Ale właśnie czemu nie? Przecież o to chodzi, o to żeby być po prostu szczęśliwym. Autorka świetnie opowiada historie miłosne i jest to jej druga książka, którą przeczytałam w krótkim czasie i nie żałuję. Czasu absolutnie nie straciłam a jeszcze się uśmiałam. Na poprawę humoru polecam i z pewnością sięgnę po kolejne tytuły tej Pani.

deana | 2010-08-18
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 18 sierpnia 2010

Śmieszne, sympatyczne love story - w sam raz na burzowe popołudnie

Dykunka | 2014-05-27
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 21 maja 2014

Uwielbiam romanse, które nie są przesłodzone i gwarantują dobrą zabawę czytelnikowi. Tak było tym razem.... polecam!

Rena | 2014-01-12

"Idealna para" to idealna książka kiedy mamy ochotę poczytać coś lekkiego. Dość zabawna, bez melodramatu i zbytniego wzdychania do obiektu uczuć, z lekkim zabarwieniem erotycznym :)

Zaczytana | 2013-05-02
Przeczytana: 03 maja 2013

Lekka, zabawna, napisana z dużą dozą humoru.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto