Idealna Para

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
deana
7,19 (228 ocen i 18 opinii)

Opis książki

Annabelle nie nazwałaby siebie wyrachowaną, ale zdeterminowaną – owszem. Właśnie odziedziczyła biuro matrymonialne i zrobi wszystko, by podupadająca firma nie splajtowała. Szansą jest nowy klient – przystojny, bogaty i bardzo wybredny. Annabelle musi więc poruszyć niebo i ziemię, by znaleźć mu odpowiednią kandydatkę...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Kasiek | 2014-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2014

Bardzo zabawna, romantyczna książka. Czyta ją się naprawdę przyjemnie. I co z tego, że już po przeczytaniu recenzji wiadomo jak potoczy się akcja i jak się zakończy, jeżeli można się przy niej tak ubawić. Zarówno on, jak i ona mają silne charaktery i cięte języki. Dialogi przepełnione są wyszukanymi ripostami. Książka kipi humorem.

Ania | 2013-05-02
Przeczytana: 02 maja 2013

Wciagajaca,zabawna, idealna na majowe wieczory:)Cieszy mnie,ze glowna bohaterka nie jest placzliwa,nieszczesliwa ofiara losu.Z pozoru nic nie udaje jej sie w zyciu ale jest uparta i odwazna-ma ciety jezyk i zabawne riposty:)Oby wiecej takich ksiazek.Polecam

Weronikaa | 2012-09-30
Przeczytana: czerwiec 2012

Uśmiałam się :) Genialne konwersacje i cięte riposty. Tylko Susan E Phillips tak potrafi oczarować czytelnika.

deana | 2010-08-18
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 18 sierpnia 2010

Śmieszne, sympatyczne love story - w sam raz na burzowe popołudnie

Justi6 | 2013-02-21
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 20 lutego 2013

Bardzo ciekawa książka naszpikowana zabawnymi dialogami jednak jak zawsze w tego typu książkach występuje wątek miłosny wokół którego toczy się akcja.Ciekawi bohaterowie,zakończenie jak zwykle bardzo szczęśliwe co niewątpliwie jest plusem.
Jedynym zastrzeżeniem mogą byc długie opisy przez które ma się wrażenie jakby akcja stała w miejscu.

MaRtA | 2014-04-30
Na półkach: 2014, Przeczytane, 2. Romans, Inne
Przeczytana: 30 kwietnia 2014

Lubie to :) Idealna książka na poprawę humoru.

Katarzyna | 2013-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2013

No i co mogę poradzić na to, że ja podobnie jak i 99% kobiet uwielbiamy takie historie? Niby od samego początku wiem jak to się skończy. Wiadomo...happy end żyli długo i szczęśliwie. Ale właśnie czemu nie? Przecież o to chodzi, o to żeby być po prostu szczęśliwym. Autorka świetnie opowiada historie miłosne i jest to jej druga książka, którą przeczytałam w krótkim czasie i nie żałuję. Czasu absolutnie nie straciłam a jeszcze się uśmiałam. Na poprawę humoru polecam i z pewnością sięgnę po kolejne tytuły tej Pani.

Dykunka | 2014-05-27
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 21 maja 2014

Uwielbiam romanse, które nie są przesłodzone i gwarantują dobrą zabawę czytelnikowi. Tak było tym razem.... polecam!

Rena | 2014-01-12

"Idealna para" to idealna książka kiedy mamy ochotę poczytać coś lekkiego. Dość zabawna, bez melodramatu i zbytniego wzdychania do obiektu uczuć, z lekkim zabarwieniem erotycznym :)

Magdalena | 2014-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2014

Fantastyczna książka. Już dawno tak dobrej nie przeczytałam. Bohaterowie są bardzo ciekawi. Dialogi są boskie, ubawiłam się niesamowicie. Akcja dzieje się szybko. Bardzo polecam.

Bestseller drugiej Rzeczpospolitej
Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Robert Ludlum
    88. rocznica
    urodzin
    Prawda zawsze jest w oczach. I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie.
  • Edward Lee
    58. rocznica
    urodzin
    Nie musisz brać ślubu z drzewem, by zerwać jabłko.
  • Eve Ensler
    62. rocznica
  • Anthea Turner
    55. rocznica
  • Pär Lagerkvist
    124. rocznica
    urodzin
    Wszystko na świecie, wszystko, co się dzieje i czym ludzie się zajmują, ma na swój sposób jakiś sens. Ale samo życie nie ma żadnego sensu i nie może go mieć. Bo wtedy nie mogłoby go być.
  • Raymond Carver
    77. rocznica
    urodzin
    Moje życie płynęło sobie, płynęło, a potem stanęło w miejscu. Nie tyle stanęło w miejscu, ile zatrzymało się z hukiem. Myślałam, jeśli dla niego nic nie jestem warta, to nie jestem nic warta dla siebie ani w ogóle dla nikogo. To było najgorsze z tego, co czułam. Myślałam, że pęknie mi serce. Co mówi... pokaż więcej
  • Edward Bulwer-Lytton
    110. rocznica
  • Claire Castillon
    40. rocznica
    urodzin
    Można mnie zabrać wszędzie, przystosowuję się do temperatur i ludzi, zawsze nadaję na tej samej fali, w tym samym rytmie. Prawdziwy kameleon.
  • Robert Brylewski
    54. rocznica
    urodzin
    Odkryłem uzależnienie ludzkości gorsze niż wszystkie narkotyki, uzależnienie od stawiania kropki na końcu zdania. Zaczynamy zdanie od "ja", a na końcu musimy postawić kropkę, żeby podkreślić, że tam zawiera się nasza niewzruszona racja. Jeśli nie zostawisz sobie furtki z napisem "nie wiem", trafiasz... pokaż więcej
  • Beatrice Sparks
    3. rocznica
    śmierci
    Dobrze, że krwawiące ludzkie serce to tylko metafora, bo inaczej nasza planeta ociekałaby czerwienią.
  • Władysław Łoziński
    102. rocznica
    śmierci
    Co za świat, co za świat! Groźny, dziki, zabójczy. Świat ucisku i przemocy. Świat bez władzy, bez rządu, bez ładu i bez miłosierdzia. Krew tańsza od wina, człowiek tańszy od konia. Świat, w którym łatwo zabić, trudno nie być zabitym. Kogo nie zabił Tatarzyn, tego zabił opryszek, kogo nie zabił oprys... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku