Idealna Para

Cykl: Chicago Stars (tom 6)
Wydawnictwo: Amber
7,16 (251 ocen i 21 opinii)
tłumaczenie
Agata Kowalczyk.
Match me if you can
love story
romans
deana

Annabelle nie nazwałaby siebie wyrachowaną, ale zdeterminowaną – owszem. Właśnie odziedziczyła biuro matrymonialne i zrobi wszystko, by podupadająca firma nie splajtowała. Szansą jest nowy klient – przystojny, bogaty i bardzo wybredny. Annabelle musi więc poruszyć niebo i ziemię, by znaleźć mu odpowiednią kandydatkę...

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Fangirl
  • 450 stron
  • Szturmując niebo
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Zwykły człowiek
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Collide
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Inna dusza

8,14 (7 ocen i opinii)
Szturmując niebo
Felix Baumgartner , Thomas Becker

7,11 (9 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

7,91 (11 ocen i opinii)
Zwykły człowiek
Graeme Cameron

9,33 (3 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8 (9 ocen i opinii)
Collide
Gail McHugh

7,51 (370 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

Podziemny labirynt
James Rollins

6,32 (73 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
tatiasza | 2015-07-19

Super romans. Uśmiałam się :) Akcja toczy się bardzo szybko, cięte riposty, dużo dobrego humoru. Serdecznie polecam:)

Kasiek | 2014-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2014

Bardzo zabawna, romantyczna książka. Czyta ją się naprawdę przyjemnie. I co z tego, że już po przeczytaniu recenzji wiadomo jak potoczy się akcja i jak się zakończy, jeżeli można się przy niej tak ubawić. Zarówno on, jak i ona mają silne charaktery i cięte języki. Dialogi przepełnione są wyszukanymi ripostami. Książka kipi humorem.

Ania | 2013-05-02
Przeczytana: 02 maja 2013

Wciagajaca,zabawna, idealna na majowe wieczory:)Cieszy mnie,ze glowna bohaterka nie jest placzliwa,nieszczesliwa ofiara losu.Z pozoru nic nie udaje jej sie w zyciu ale jest uparta i odwazna-ma ciety jezyk i zabawne riposty:)Oby wiecej takich ksiazek.Polecam

kasik | 2015-08-02
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 02 sierpnia 2015

Pierwszy raz miała styczność z tą autorką i na pewno nie ostatni, a ta książka okazała się świetna. Pełna humoru, błyskotliwych dialogów i wzruszających sytuacji. Bohaterowie główni i poboczni świetnie zarysowani i dający się polubić. Polecam z czystym sumieniem.

pijana_z_niemocy | 2015-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2015

Znowu wracam do romansów, choć już zarzuciłam ich nalogowe czytanie i choć teraz czepiam się kilku rzeczy więcej - takie powieści nadal bardzo mnie wciągają. Niektóre teksty pod koniec były po prostu śmieszne, a masowe opisy ubrań? Dla mnie niepotrzebne. Ale jak juz mówiłam, historia wciąga, bohaterowie są ciekawi, jest dużo humoru. Polecam fanom.

Weronikaa | 2012-09-30
Przeczytana: czerwiec 2012

Uśmiałam się :) Genialne konwersacje i cięte riposty. Tylko Susan E Phillips tak potrafi oczarować czytelnika.

deana | 2010-08-18
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 18 sierpnia 2010

Śmieszne, sympatyczne love story - w sam raz na burzowe popołudnie

Justi6 | 2013-02-21
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 20 lutego 2013

Bardzo ciekawa książka naszpikowana zabawnymi dialogami jednak jak zawsze w tego typu książkach występuje wątek miłosny wokół którego toczy się akcja.Ciekawi bohaterowie,zakończenie jak zwykle bardzo szczęśliwe co niewątpliwie jest plusem.
Jedynym zastrzeżeniem mogą byc długie opisy przez które ma się wrażenie jakby akcja stała w miejscu.

MaRtA | 2014-04-30
Na półkach: 2014, Przeczytane, 2. Romans, Inne
Przeczytana: 30 kwietnia 2014

Lubie to :) Idealna książka na poprawę humoru.

Katarzyna | 2013-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2013

No i co mogę poradzić na to, że ja podobnie jak i 99% kobiet uwielbiamy takie historie? Niby od samego początku wiem jak to się skończy. Wiadomo...happy end żyli długo i szczęśliwie. Ale właśnie czemu nie? Przecież o to chodzi, o to żeby być po prostu szczęśliwym. Autorka świetnie opowiada historie miłosne i jest to jej druga książka, którą przeczytałam w krótkim czasie i nie żałuję. Czasu absolutnie nie straciłam a jeszcze się uśmiałam. Na poprawę humoru polecam i z pewnością sięgnę po kolejne tytuły tej Pani.