Idealna Para

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Cykl: Chicago Stars (tom 6)
Wydawnictwo: Amber
Match me if you can
love story
deana

Annabelle nie nazwałaby siebie wyrachowaną, ale zdeterminowaną – owszem. Właśnie odziedziczyła biuro matrymonialne i zrobi wszystko, by podupadająca firma nie splajtowała. Szansą jest nowy klient – przystojny, bogaty i bardzo wybredny. Annabelle musi więc poruszyć niebo i ziemię, by znaleźć mu odpowiednią kandydatkę...

Muniette | 2018-09-30

Zdesperowana bohaterka, ironiczny bohater i ogrom uczuć. Brak tu telenowelowych przeszkód, za to widzimy samo życie. Brzmi pomysł na katastrofę, a jednak okazuje się receptą na sukces.

Niewątpliwie kolejna świetna powieść autorki najpogodniejszych książek na świecie. Nie musisz mieć ferrari (ani tym bardziej yachtu), nie potrzeba ci milionów na koncie, gdy masz książkę Susan Elizabeth Phillips. Wtedy nagle świat okazuje się odległym wspomnieniem, a ty totalnie zakochujesz się w jej świecie, bohaterach i fabule.

natalijka | 2018-01-08
Przeczytana: 04 stycznia 2018

Książka z tych lekkich i przyjemnych romansideł dla kobiet. W sam raz na jeden wieczór. Polecam na rozluźnienie i poprawę humoru i na wy7wołanie uśmiechu na twarzy:)

caterpillar | 2017-05-07
Przeczytana: 07 maja 2017

Co by tu nie mówić naprawdę mi się podobało. Kurde fajna wartka akcja, ciekawe dialogi, Pyton rządzi, Pebbles ma swój niepowtarzalny styl, ale to Portia i tak zgarnęła co tylko mogła ;p Muszę powiedzieć, że było warto poświęcić czas na przeczytanie tej pozycji choć czasami lekko trąciło myszką. Mimo wszystko zdecydowanie najbardziej mi się podobała z całej serii i już na poważnie zaczynam się zastanawiać nad wystrojem mieszkania o! ;p

Sawyer | 2017-02-10
Na półkach: Przeczytane, Romanse
Przeczytana: 10 lutego 2017

To jest druga książka tej autorki, którą przeczytałam i na ten moment myślę, że sięgnę po kolejną. Bardzo podoba mi się lekkie pióro autorki, świetnie zbudowane postacie, pikantne sceny napisane bez "rozpadania na kawałki" tylko uroczo i subtelnie, ale najbardziej ze wszystkiego to chyba humor, który przepełnia książki pani Phillips.
Polecam!

| 2017-01-29

Jak dla mnie najlepsza, zaraz po części pierwszej. Wyraziste postacie, rezolutna Anabelle i mnóstwo sytuacji prowokujących do śmiechu.

Po pierwsze ile trzeba mieć w sobie dystansu, by bohatera nazwać nie dość, że Python, to na dodatek Harley Davidson :) I tak ten nasz Python - Heath zatrudnia Anabelle by znalazła mu wymarzoną kandydatkę na żonę. Oczywiście ma swoje wymagania, ale jak się potem okazuje, nie tego pragnie. po prostu kieruje się tym, jak być powinno. na szczęście Anabelle ma głowę na karku. Posuwa mu mężatkę i wmawia, że dała mu kosza :) Potem, rywalizując z Portią (inna swatką) przedstawia mu inne kobiety, z których nie jest zadowolony, co może być efektem tego, że na każdym spotkaniu jest Anabelle, której osądowi ufa. Choć ona wkręca go w bal małych księżniczek, zabiera na spotkanie klubu książki i podsuwa nie te kandydatki, których on oczekuje.

Mniejsza o to. I tak będą razem.

Na oklaski zasługują sceny z balu księżniczek, gdzie mała Pip inkasuje Heathowi kolejny...

magpie101 | 2016-10-10
Na półkach: Przeczytane, Sportowcy
Przeczytana: 09 października 2016

Kolejna swietna czesc tej serii, bardzo zabawna przy ktorej milo spedzilam czas. Od poczatku wiadomo jaki bedzie koniec ale mimo wszystko czyta sie rewelacyjnie. Duzo mozemy sie dowiedziec co dzieje sie u glownych bochaterow z poprzednich czesci i poznac ich dzieci. Polecam!

Martyna | 2016-08-02
Na półkach: Przeczytane, Romanse
Przeczytana: 02 sierpnia 2016

Bardzo mi się podobała. 'Lekka' i 'ciepła' w sam raz na nudny letni wieczór. Polecam

mania_kch | 2016-06-27
Na półkach: Przeczytane, 2016

W tej części poznajemy Annabelle, która prowadzi upadające już biuro matrymonialne i pewnego dnia spotyka na swojej drodze bardzo ciekawego mężczyznę, który zostaje jej klientem…
Świetny romans z dużą dawką humoru i ciętego języka.
Polecam :)

Lui | 2015-12-11
Przeczytana: 23 grudnia 2015

pijana_z_niemocy | 2015-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2015

Znowu wracam do romansów, choć już zarzuciłam ich nalogowe czytanie i choć teraz czepiam się kilku rzeczy więcej - takie powieści nadal bardzo mnie wciągają. Niektóre teksty pod koniec były po prostu śmieszne, a masowe opisy ubrań? Dla mnie niepotrzebne. Ale jak juz mówiłam, historia wciąga, bohaterowie są ciekawi, jest dużo humoru. Polecam fanom.