Idealna Para

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
deana
7,21 (222 ocen i 18 opinii)

Opis książki

Annabelle nie nazwałaby siebie wyrachowaną, ale zdeterminowaną – owszem. Właśnie odziedziczyła biuro matrymonialne i zrobi wszystko, by podupadająca firma nie splajtowała. Szansą jest nowy klient – przystojny, bogaty i bardzo wybredny. Annabelle musi więc poruszyć niebo i ziemię, by znaleźć mu odpowiednią kandydatkę...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Kasiek | 2014-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2014

Bardzo zabawna, romantyczna książka. Czyta ją się naprawdę przyjemnie. I co z tego, że już po przeczytaniu recenzji wiadomo jak potoczy się akcja i jak się zakończy, jeżeli można się przy niej tak ubawić. Zarówno on, jak i ona mają silne charaktery i cięte języki. Dialogi przepełnione są wyszukanymi ripostami. Książka kipi humorem.

Ania | 2013-05-02
Przeczytana: 02 maja 2013

Wciagajaca,zabawna, idealna na majowe wieczory:)Cieszy mnie,ze glowna bohaterka nie jest placzliwa,nieszczesliwa ofiara losu.Z pozoru nic nie udaje jej sie w zyciu ale jest uparta i odwazna-ma ciety jezyk i zabawne riposty:)Oby wiecej takich ksiazek.Polecam

Weronikaa | 2012-09-30
Przeczytana: czerwiec 2012

Uśmiałam się :) Genialne konwersacje i cięte riposty. Tylko Susan E Phillips tak potrafi oczarować czytelnika.

Justi6 | 2013-02-21
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 20 lutego 2013

Bardzo ciekawa książka naszpikowana zabawnymi dialogami jednak jak zawsze w tego typu książkach występuje wątek miłosny wokół którego toczy się akcja.Ciekawi bohaterowie,zakończenie jak zwykle bardzo szczęśliwe co niewątpliwie jest plusem.
Jedynym zastrzeżeniem mogą byc długie opisy przez które ma się wrażenie jakby akcja stała w miejscu.

MaRtA | 2014-04-30
Na półkach: 2014, Przeczytane, 2. Romans, Inne
Przeczytana: 30 kwietnia 2014

Lubie to :) Idealna książka na poprawę humoru.

deana | 2010-08-18
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 18 sierpnia 2010

Śmieszne, sympatyczne love story - w sam raz na burzowe popołudnie

Katarzyna | 2013-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2013

No i co mogę poradzić na to, że ja podobnie jak i 99% kobiet uwielbiamy takie historie? Niby od samego początku wiem jak to się skończy. Wiadomo...happy end żyli długo i szczęśliwie. Ale właśnie czemu nie? Przecież o to chodzi, o to żeby być po prostu szczęśliwym. Autorka świetnie opowiada historie miłosne i jest to jej druga książka, którą przeczytałam w krótkim czasie i nie żałuję. Czasu absolutnie nie straciłam a jeszcze się uśmiałam. Na poprawę humoru polecam i z pewnością sięgnę po kolejne tytuły tej Pani.

Dykunka | 2014-05-27
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 21 maja 2014

Uwielbiam romanse, które nie są przesłodzone i gwarantują dobrą zabawę czytelnikowi. Tak było tym razem.... polecam!

Rena | 2014-01-12

"Idealna para" to idealna książka kiedy mamy ochotę poczytać coś lekkiego. Dość zabawna, bez melodramatu i zbytniego wzdychania do obiektu uczuć, z lekkim zabarwieniem erotycznym :)

Zaczytana | 2013-05-02
Przeczytana: 03 maja 2013

Lekka, zabawna, napisana z dużą dozą humoru.

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Antoni Libera
    66. rocznica
    urodzin
    Gdyby nie było kiczu, nie byłoby wielkiej sztuki. Gdyby nie było grzechu, nie byłoby i życia.
  • Pierre Lemaitre
    64. rocznica
    urodzin
    To zawsze błąd mieć rację zbyt wcześnie.
  • Sven Hassel
    98. rocznica
    urodzin
    - Taka jest wola Boga. Jeśli wojna nie zabija, to nie jest to wojna. Misja, na którą was wysyłam, bez wątpienia skończy się śmiercią. Ale będzie to śmierć żołnierska. Honorowa śmierć.
    - No to, kurwa, hurra. - mruknął Mały głośno.
  • Katarzyna Rygiel
    40. rocznica
    urodzin
    Szczerość wymaga odwagi, może dlatego nie cieszy się popularnością.
  • Kazimierz Smoleń
    95. rocznica
  • George Gordon Byron
    191. rocznica
    śmierci
    Bo choć dla czasu staje się nicością, ona jest dla mnie całą wiecznością.
  • Jerzy Andrzejewski
    32. rocznica
    śmierci
    Każdy na ziemi ma takie niebo, czyściec i piekło, na jakie zasługuje.
  • Daphne du Maurier
    26. rocznica
    śmierci
    Szczęście nie jest wartością, którą można ocenić, jest to sposób myślenia, stan umysłu.
  • James Graham Ballard
    6. rocznica
    śmierci
    (...) Rola pisarza, jego upoważnienie i koncesja na tworzenie uległy radykalnej przemianie (...) W pewnym sensie pisarz niczego już nie wie. Nie ma żadnego moralnego prawa do narzucania czegokolwiek. Jego rola sprowadza się obecnie do zaproponowania czytelnikowi wytworu swojej wyobraźni, zbioru opcj... pokaż więcej
  • Tadeusz Rittner
    Trzeba marzyć
  • Ladislav Klíma
    87. rocznica
    śmierci
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • Karol Darwin
    133. rocznica
    śmierci
    Wiele małp lubi bardzo herbatę, kawę i napoje alkoholowe oraz, co sam zaobserwowałem, z przyjemnością pali tytoń.
  • Kamil Giżycki
    47. rocznica