Do szaleństwa

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy
Cykl: Lucky Harbor (tom 3)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Head Over Heels
Ag2S

Kolejna świetna, wzruszająca i przewrotna powieść w znakomitej serii romansów. Chloe, w przeciwieństwie do sióstr, które wkrótce wychodzą za mąż, nie jest gotowa, by się ustatkować. Jej miłość do kłopotów – i kłopoty z miłością – przyciągają jednak uwagę bardzo surowego, seksownego szeryfa, który postanawia nieco poskromić jej dzikość. I nagle Chloe nie może zrobić kroku, by się na niego nie...

Kolejna świetna, wzruszająca i przewrotna powieść w znakomitej serii romansów.

I nagle Chloe nie może zrobić kroku, by się na niego nie natknąć. Osobowość i enigmatyczny uśmiech Sawyera sprawiają, że każda kobieta błaga, by zakuł ją w kajdanki. Po raz pierwszy w życiu, zamiast omijać prawo, Chloe pragnie mu się podporządkować. Czy buntowniczka zdoła żyć w zgodzie z zasadniczym szeryfem? Czy mimo barwnej przeszłości znajdzie w miasteczku Lucky Harbor trwałe uczucie i spokojną przystań, o której zawsze marzyła?

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Do_szalenstwa-p-31877-1-30-.html

EwaM | 2019-02-07
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 05 lutego 2019

Chloe ( najmłodsza i najbardziej barwna z trzech sióstr ) ze względu na chorobę myśli nie tylko o seksie, stąd powieść zawiera więcej wątków niż dwa poprzednie tomy i dlatego podobała mi9 się najbardziej.

Marlena | 2017-07-15

Świetna książka:) Zaskakująca treść i bohaterowie, pełna humoru :)

Mystery | 2016-12-28
Na półkach: Przeczytane, Ulubione :)
Przeczytana: 2015 rok

Uwielbiam autorkę, potrafi wzruszać, bawić i fascynować czytelnika.

Brawo brawo brawo!

W części trzeciej poznajemy losy i zawirowania miłosne ostatniej z trzech sióstr mieszkających w miasteczku Lucky Harbour i prowadzących hotel - najmłodszej Chloe, szalonej dziewczyny, chorującej na astmę i marzącej o otworzeniu salonu Spa z kosmetykami własnego wyrobu. Wszystko w jej życiu wydaje się układać i być w miarę należytym porządku.

Ale tak jest do czasu. I jak to w życiu czasem bywa, nic już nie będzie proste, kiedy na drodze naszej bohaterki zacznie zbyt często pojawiać się przystojny szeryf Sawyer.

Czy ludzie tak od siebie różni niczym ogień i woda odnajdą dla siebie wspólną drogę? Czy nasza roztrzepana, czasem lekkomyślna, nieokrzesana, ale ciepła i troskliwa Chloe rozkocha w sobie Sawyera - ułożonego, zorganizowanego, odpowiedzialnego i opanowanego stróża prawa? Dowiecie się, kiedy sięgniecie po tę pozycję.

Jedno jest pewne, po przeczytaniu "Do szaleństwa" malowanie ścian już nigdy nie będzie kojarzyło mi się tylko z ich malowaniem. ;)

Kobietki z mojej...

Grażyna St | 2016-07-23
Przeczytana: 2015 rok

Trochę nudne i monotematyczne "czytadełko". Chloe - z astmą i szeryf Sawyer. Koniec ich znajomości bardzo przewidywalny. Jednak na 400-stu stronach książki opisywane są ich "podchody miłosne". Trochę scen łóżkowych, trochę przygód w pogoni za przestępcami. Ot, takie sobie czytanie, po którym pozostała we mnie pustka i uśmiech, że szkoda było mojego czasu. Poprzednich tomów nie czytałam, stąd może moje rozczarowanie.

Kinga Kulig | 2016-05-20
Przeczytana: 13 września 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

„Do szaleństwa” - jest to ostatnia przygoda szalonych, choć różnych sióstr. Na tapecie mamy historię Chloe, dwudziestoczteroletniej kobiety, która jest wolnym duchem. Uwielbia podróżować, dużo ryzykuje, nie raz wpada w kłopoty. Czytelnik może odbierać wrażenie, że patrzy lekko, nieperspektywicznie, i wyznaje słynną maksymę: „Carpe diem”. Jednakże tak jak pozostałe siostry, Chloe, choć miała u swojego boku biologiczną matkę, Phoebe, ta była żywym kwiatem, tak jak córka. Razem wyjeżdżały, podbijały miasteczka, bawiły się na koncertach, ale mimo wszystko wówczas małej dziewczynce brakowało miłości, opieki, wychowania, tylko, że wtedy jeszcze nie była w stanie tego zrozumieć.
Kobieta zmaga się z ciężką astmą, jej nieodzownym towarzyszem jest inhalator, często łapie zadyszki, co doprowadza innych do prawdziwych obaw o Chloe. Choć dziewczyna lubi adrenalinę, wie, że w jej życiu jest wiele wyrzeczeń, w wielu wydarzeniach nie może brać udziału, grozi to jej utratą życia. Jednakże...

Malwa | 2016-01-28
Przeczytana: 2014 rok

Już w poprzednich częściach mieliśmy okazję przekonać się, że między Chloe a przystojnym szeryfem iskrzy, ale dopiero kiedy autorka postanowiła dać im ich własną historię, zrobiło się naprawdę gorąco;)

Tej książki nie da się nie lubić. Jest lekka, zabawna i wciągająca. Polecam!

patpie | 2016-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2016

Przeczytana w jeden dzień. Zdecydowanie jest to część, która spośród 3 siostrzanych części spodobała mi się najbardziej. Świetni bohaterowie, którzy na pierwszy rzut oka stanowią swoje totalne przeciwieństwa. A o facecie takim jak Sawyer można tylko marzyć :)

Agrafka99 | 2016-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2016

Trzecia książka z serii Lucky Harbor to opowieść miłości trzeciej, najmłodszej z sióstr. Autorka po raz kolejny dowiodła, że romans nie musi być naładowany pikantnymi, wulgarnymi scenami aby uwieść czytelnika. Mnie Jill S. uwiodła. Z przyjemnością sięgnę po czwartą książkę z tej serii.

Cindirella | 2015-12-30
Przeczytana: 2014 rok

Zdecydowanie moja najukochańsza książka!
"Do szaleństwa" to pierwsza książka Jill Shalvis,którą czytałam.
Dzięki niej postanowiłam zgłębić całą kolekcję tejże autorki.
Powieść fenomenalna, chwytająca za serce. Przeczytała przysłowiowe "tysiąc razy". Za każdym razem dało się odkryć w tej książce coś nowego, poruszającego.
Polecam wszystkim,którzy nie gardzą dobrym miłosnym wątkiem. Czekają na odrobinę chwytającej za serce akcji i marzą czytając.