Ruchome schody do fortuny

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Bach David Wydawca:EMKA Format:13.0x21.0cm Oprawa:Miękka ze skrzydełkami Objętość:228 Rok wydania:2005   Czy chcesz żyć bez wielkich wyrzeczeń i nie martwić się o przyszłość? Pomyśl tylko: niezależny finansowo będziesz robić, co chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Kłopoty finansowe przestaną ci spędzać sen z powiek, a gdy już odmienisz własne życie, możesz zająć się resztą świata. Jeżeli tego chcesz, odłóż to, co teraz robisz, i otwórz tę książkę. Przeczytaj parę stron. Wejdź na ruchome schody Bacha; jedziesz sobie powoli, a w tym czasie twoje pieniądze pracują na ciebie: automatycznie jak ruchome schody twoje konto zmierza do celu, czyli do fortuny. Jeśli zechcesz, możesz lewą stroną wyminąć tych, co stoją na schodach, a wtedy prędzej niż oni do niej dojedziesz.

Jureq | 2012-03-12
Przeczytana: 12 marca 2012