Trzeci tom kultowego almanachu fantastyki, uznanego za najlepszą antologię SF na polskim rynku. To swoisty przewodnik po współczesnej fantastyce. Lektura obowiązkowa dla miłośników tego gatunku, a także dla wszystkich tych, którzy są ciekawi i złaknieni dobrej literatury.

W "Krokach w nieznane 2007" znajdziecie science fiction, new weird, grozę, sensację, cyberpunk. Wszystko to, co lubicie.

źródło opisu: [Solaris, 2007]

jonnebpl | 2015-02-05
Przeczytana: 2010 rok

W zasadzie każdy zbiór pod tym tytułem można polecić w ciemno. Ja trafiłem na wygrzebany u kolegi w piwnicy nr 2 - perełka. A później wznowiono cykl co było fantastyczną informacją.

lobuz09 | 2014-11-30

Średnie opowiastki jak dla mnie.

książek: 1980
Jahty | 2011-10-21