Tajemnica willi Mimoza

Tłumaczenie: Anna Rajca-Salata
Wydawnictwo: Amber
The secret of the villa Mimosa
9788325205126

Ranna dziewczyna znaleziona na pustkowiu w pobliżu San Francisco nie pamięta, kim jest. Ma jednak szczęście znajduje opiekę życzliwych i bogatych ludzi. Wkrótce wraz z nową przyjaciółką jedzie do Francji. Piękna, opuszczona willa na Riwierze budzi w Bei mgliste wspomnienia. Tajemniczy dom kryje klucz do tajemnicy przeszłości, ale także ostrzeżenie przed nadciągającym niebezpieczeństwem.

monika | 2014-06-17
Przeczytana: 03 czerwca 2014

do kupienia tej książki skusiła mnie cena, bałam się trochę że książka mnie strasznie rozczaruje - ale byłam w błędzie wciągnęła, niby pomysł na utratę pamięci jest już taki banalny ale w tej książce jest inaczej.
Jest utrata pamięci owszem, ale opisana jest piękna historia jest miłość, zdrada, zabójstwa, chora psychika, przyjaźń.
nie żałuję wieczoru na tą książkę......

wiejskifilozof | 2012-02-25

Nie jest to literatura ambitna , trochę taki schemat , on , ona , kasa , zbrodnia , tajemnica . Na plus piękne opisy Francji i Hawajów .

Kicia | 2013-10-10
Przeczytana: październik 2013

Książka na początku jest wciągająca,zaczyna się bardzo obiecująco, ale niestety w trakcie jej czytania można się domyślić jakie będzie jej zakończenie.

Kasia | 2014-09-18
Przeczytana: 18 września 2014

Książka rozpoczyna się bardzo tajemniczo, a po nitce do kłębka docieramy do powikłanych rodzinnych losów dwóch rodzin. Tajemnica willi Mimoza kryje w sobie wiele uniwersalnych prawd dotyczących życia każdego z nas. POLECAM SERDECZNIE ;)

wiola | 2014-06-14

pogodna, fajna, miejscami zaskakująca,

JolantaP | 2015-02-25
Przeczytana: 20 lutego 2015

Kolejna książka mojej ulubionej autorki.Czyta się dobrze,nawet bardzo dobrze.Fabuła wciągająca,akcja szybko posuwa się do przodu ,bez nudnych opisów,czyli to co sobie cenię u autora.Polecam ,tym którzy mają ochotę na dobrze napisany thriller z amorkiem w tle.

Katarzyna Płonka | 2014-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2014

Czyta się szybko łatwo i przyjemnie. Nie jest to typowe "romansidło" przeważa jednak wątek kryminalny, więc chce się jak najszybciej dotrzec do końca, żeby się przekonać jak się skończy.

Nevermindplease | 2014-10-10

Fantastyczna książka, którą czyta się jednym tchem ! Nie mogłam się oderwać, a wszystko toczy się w zaskakującym tempie .

Karolina | 2013-04-04
Przeczytana: 03 kwietnia 2013

tajemniczy pan Hawajski, cyniczny detektyw, dziewczyna bez pamięci, ekscentryczna staruszka i doświadczona acz lekko naiwna pani doktor. fajny sposób na spędzenie trochę czasu z książką :D