Pan mego serca

Tłumaczenie: Anna Pajek
Wydawnictwo: BIS
Lord of my heart
serce, pożądanie, nieufność

By uchronić swe dziedzictwo przed ruiną, Madeleine de la Haute Vironge musi poślubić któregoś z trzech lordów wskazanych jej przez króla. zaskakujący zbieg okoliczności wpycha ją wprost w ramiona najbardziej niebezpiecznego z tych trzech mężczyzn. Skromna, wychowana w klasztorze Madeleine boi się go, lecz zarazem go pragnie. Tymczasem przystojny i władczy Aimery de Gaillard skrywa pewną tajemnicę i obawia się, że przeznaczona mu na małżonkę piękność może doprowadzić do jej wyjawienia, sprowadzając na niego śmiertelne niebezpieczeństwo.

kasik | 2015-05-20
Przeczytana: 19 maja 2015

Bardzo lubię książki w klimacie średniowiecznym i ta spełniła moje oczekiwania. Dobrze się czytało, jak była akcja to wartka, chociaż było kilka dłużyzna, ale do zniesienia bez większego bólu.

Magdalena | 2014-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2014

O jeju jeju, ale nudy. Nic się nie działo. Akcja się ciągnęła i ciągnęła i w zasadzie nic z niej nie wynikało. Postaci za to tyle, że trudno się zliczyć. Dużo wojny i wrogości. Ciągle gdzieś jechali. Czytałam co 3 zdanie, ale to i tak za dużo.

Kasia W-ka | 2013-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2013

Chyba najnudniejsza z książek tej autorki. Akcja ciągnie sie, i ciągnie, i nic z niej nie wynika poza tym, że poznajemy wszystkich normandzkich panów i szczegóły z walk.Brrrr.... Nie polecam.

książka nudna, męcząca i przewidywalna

alja | 2016-04-01
Przeczytana: 06 lipca 2016