Występny kochanek

Vice
978-83-2413-071-9
romans historyczny
Wanda

Juliana była żoną tylko przez jeden wieczór. W swoją noc poślubną została wdową i... domniemaną morderczynią. Nie miała do kogo zwrócić się o pomoc i opiekę, a krewni męża pałali żądzą zemsty. Zrobiła więc to, czego nie powinna zrobić ? uciekła. Teraz przerażona dziewczyna nie ma środków do życia. Czuje, że nie ma wyboru, kiedy cyniczny książę składa jej gorszącą propozycję...

Sakarya | 2013-09-15
Przeczytana: 06 września 2013

Historia rozpoczyna się nocą poślubną rudowłosej Juliany, w trakcie której jej mąż umiera na serce. Ona ucieka przed pasierbem, który równie mocno jej nienawidzi co pragnie ją posiąść i odzyskać majątek ojca. Ona, nie mająca prawdziwej rodziny (wychowywana była przez wuja i ciotkę, która nią gardziła i zawsze uważała, że dziewucha nic dobrego sobą nie reprezentuje), nie ma się do kogo zwrócić o pomoc i przebrana za mężczyznę trafia do londyńskiej knajpy, gdzie wyjawia swój sekret burdelmamie. Ta ją przygarnia i postanawia sprzedać cynicznemu księciu. Juliana spędza kilka dni i nocy w domu uciech, jak się okazuje, jako więzień, gdzie zaprzyjaźnia się z dziewczynami, ale jako dziewica przeznaczona jest księciu. Książę natomiast wciąga ją w dziwny trójkąt: ona, on i jego śmiertelnie chory kuzyn utracjusz i okrutnik.

Gabriela Ozon | 2012-04-30
Przeczytana: kwiecień 2012

Jest ona - uciemiężona, nieakceptowana, biedna. Jest on - król salonów, bogaty jak krezus i arogancki do granic możliwości. Ona - potrzebuje pomocy, choć nie zdaje sobie z tego sprawy. On - na swój pokręcony sposób stara się jej pomóc, wyciągając jak najwięcej korzyści dla siebie. Sympatyczna i niewymagająca lektura z happy endem.

Ancia | 2016-11-09
Przeczytana: 14 listopada 2016