Potajemne zaślubiny

Jo Beverley Wydawnictwo: BIS Cykl: Malloren (tom 7) literatura obyczajowa, romans
The Secret Wedding
Malloren (tom 7)
literatura obyczajowa, romans
Piotr Maksymowicz
ślub honor oskarżenie ucieczka romans miłość

Moje pierwsze spotkanie z Jo Beverly.

Miałam mieszane uczucia co do tej książki... Z jednej strony podobała mi się, w innym momencie, miałam ochotę ją schować niedokończoną. Ale jako, że moja natura czytania do końca się we mnie odezwała - nie odłożyłam książki, doczytałam ją do końca. I mogę Wam napisać czy mi się podobało.

Akcja książki na początku dzieje się...

No i to się nazywa książka, seksowny bohater, bohaterka z nabiałem, zabawnie, ale i bywało gorąco. Polecam

Polecam!:)

Świetna...

Fajna książka do poczytania. Motto tej książki - nasze życie ma wyznaczoną już swoją drogę a my nieświadomi nią tylko podążamy, mimo że nieraz się mocno buntujemy. Polecam.

książka przyjemna szybko się czyta. Główny bohater to przystojny facet który umie radzić siebie w trudnych sytuacjach i cały czas pomaga bohaterce do tego jest w jakiś sposób bezinteresowny. Bohaterka to przeciętna z wyglądy dziewczyna z wielką manią na punkcie tego że ktoś (jakiś facet) w tym wypadku jej mąż zabierze jej majątek i roztrwoni. Najdziwniejsze jest to że nie...

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne