Potajemne zaślubiny

Cykl: Malloren (tom 7)
Wydawnictwo: BIS
The Secret Wedding
Asik92

Młodziutki porucznik Christian Hill próbujac ratować honor dziewczyny o imieniu Dorcas, wdaje się w pojedynek i zabija przeciwnika. Aby uniknąć oskarżenia o morderstwo, zgadza się pośpiesznie poślubić dziewczynę. Podpisując kontrakt małżeński podaje fałszywe nazwisko, a potem wyrusza na wojnę do Ameryki z przeświadczeniem, że małżeństwo i tak jest nielegalne. Po dziesięciu latach jako...

Po dziesięciu latach jako dziedzic ojcowskiego tytułu uważa się za wolnego mężczyznę, tym bardziej że wcześniej dostał informację o śmierci swojej żony.

Podobny list o śmierci męża dostała także Dorcas, która teraz jest współwłaścicielką dochodowej manufaktury i planuje wyjść za mąż.

Oboje są zaniepokojeni, gdy okazuje się, że ktoś interesuje się ich dawnym małżeństwem. Gdy się spotykają, nawiązuja romans. Czy będą mieli szansę na szczęście pośród wielu komplikacji i nieoczekiwanych wydarzeń?

źródło opisu: Bis, 2012

źródło okładki: www.wydawnictwobis.com.pl

Klaudia Sowa | 2018-06-25
Przeczytana: 24 czerwca 2018

Moje pierwsze spotkanie z Jo Beverly.

Miałam mieszane uczucia co do tej książki... Z jednej strony podobała mi się, w innym momencie, miałam ochotę ją schować niedokończoną. Ale jako, że moja natura czytania do końca się we mnie odezwała - nie odłożyłam książki, doczytałam ją do końca. I mogę Wam napisać czy mi się podobało.

Akcja książki na początku dzieje się dziesięć lat wcześniej. Christian Hill, w roli ratującego rycerza, następnie mordercy Moore' a, za którego miała wyjść Dorcas, a jeszcze później jako mąż Dorcas! To wydarzenie Doncaster, zapamięta na całe lata.

Późniejsza akcja dzieje się dziesięć lat później. W poukładane światy Dorcas i Christiana, nadchodzą wieści o zmarłych małżonku/ małżonce. Oboje postanawiają to sprawdzić - Dorcas, chce poślubić Eyama i planuje z nim spokojną przyszłość - Christian, co prawda nie musi brać ślubu, ale woli wiedzieć czy jego żona żyje.

Christian udaje się do żony, która udaje służącą i wymyka mu się. Christian podąża za nią....

Aniołek | 2017-02-03

No i to się nazywa książka, seksowny bohater, bohaterka z nabiałem, zabawnie, ale i bywało gorąco. Polecam

MałaMi | 2017-01-31
Przeczytana: 08 lutego 2017

Polecam!:)

alja | 2017-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2017

Świetna...

eve | 2015-11-10
Przeczytana: 18 września 2015

Fajna książka do poczytania. Motto tej książki - nasze życie ma wyznaczoną już swoją drogę a my nieświadomi nią tylko podążamy, mimo że nieraz się mocno buntujemy. Polecam.

Ewelynn | 2014-09-11
Przeczytana: 11 września 2014

książka przyjemna szybko się czyta. Główny bohater to przystojny facet który umie radzić siebie w trudnych sytuacjach i cały czas pomaga bohaterce do tego jest w jakiś sposób bezinteresowny. Bohaterka to przeciętna z wyglądy dziewczyna z wielką manią na punkcie tego że ktoś (jakiś facet) w tym wypadku jej mąż zabierze jej majątek i roztrwoni. Najdziwniejsze jest to że nie chodzi tylko o to że mógł by go przehulać albo przegrać w karty ale jeszcze wydać na swoja rodzinę i ratować majątek i dobra. Ogólnie książkę polecam w sama raz na leniwe wieczory. :)