Jak usidlić księcia

The Perils of Pursuing A Prince
978-83-7551-177-2
romans
Wanda

Panna Greer Fairchild nie chce zostać wydana za pierwszego konkurenta, jaki się pojawi, postanawia więc wyjechać do nieznanej, dzikiej Walii i odszukać należne sobie dziedzictwo, choć nawet nie jest pewna jego istnienia. Wie, że piecze nad nim sprawuje Rhodrick Glendower, książę, który ma opinię szorstkiego brutala, a nawet jest podejrzany o morderstwo. Niespodziewanie książę więzi ją w zamku do czasu, aż sprawdzi jej tożsamość. Lecz szorstki brutal może być także zmysłowym mężczyzną...

Bardzo dobra fabuła, akcja znakomita,,,romans trzyma w napięciu pełen sensacji,intryg.
Postacie świetne, nie zawiodłam się na książce , oczarowała mnie po prostu zachwycona jest!!!!!

Jaguś | 2012-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2012

Tak, wiem, nie powinno zaczynać się serii od 2 tomu. Jednak, gdy w bibliotece wypatrzyłam tą pozycję, a chciałam przeczytać ją już wcześniej, szczęśliwa włożyłam ją do torby z książkami i wróciłam do domu.

"Jak usidlić księcia" to dobra pozycja na jeden dzień. Mamy trochę sensacji, magię, miłość, nienawiść, ból i łzy. Nie zawiodłam się w swoich oczekiwaniach, bo też wiele nie oczekiwałam, a nawet powiem, że jest lepiej niż myślałam. Opis książki rozbudził moją ciekawość, a sama powieść okazała się być napisana lekkim, prostym, zrozumiałym dla wszystkich językiem.

Dla kogo jest to pozycja? Dla osób szukających lekkiej lektury, dla romantyczek, dla wielbicieli historii i romansów.

Mel | 2012-01-27

Moja ulubiona część. :)

lila_2603 | 2014-04-22
Przeczytana: 2014 rok

Książkę czytałam jakiś czas temu , trudno mi dokładnie opisać co mnie w niej szczególnie ujęło ,wiem na pewno, że bardzo mi się podobała, między bohaterami aż iskrzyło, plus dla autorki za dużo szczegółów z epoki.

Asik92 | 2012-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2012

O wiele, wiele lepsza niż część o Avie.

Tu nareszcie sie coś działo! I ich historia (wreszcie) była skończona i dosyć dopracowana.

Więcej akcji, ciekawsze sceny, godni uwagi bohaterowie i nawet wątek kryminalny. Postać Rhodricka bardzo dobrze opisana; Greer na początku wydawała mi się taka jakaś dziwna, ale okazała się fajną laską ;))

ChmielowaLala | 2016-03-30

Ja osobiście zakochałam się w książkach z tego cyklu, mają w sobie coś co sprawia, że nie czytasz tylko pochłaniasz ten cykl ;)

atram | 2016-04-26

Jest to pierwsza książka Julii London, jaką miałam okazję przeczytać, jednakże pomimo moich płonnych nadziei na słuszną porcję dobrego historycznego "romansidła", zawiodłam się. Sama fabuła nie powala, wydaje się zbyt rozwlekła i mało dopracowana, chwilami po prostu nudzi. Głowna bohaterka - Greer bardzo irytowała mnie swoim brakiem zdecydowania i infantylnością. Plus dla autorki za profil charakterologiczny księcia Rhodricka, jednakże on sam nie był w stanie uratować tej książki. Podsumowując, w mojej subiektywnej ocenie, nie wyróżnia się ona w swoim gatunku niczym nadzwyczajnym, a biorąc pod uwagę fakt, iż jest to podobno najlepsza książka autorki w tej serii, chyba nie sięgnę po kolejne.

1natalka3 | 2015-07-19

Glowna bohaterka to jakas idiotka.... co za irytujaca postac

Dykunka | 2017-01-14
Przeczytana: 12 stycznia 2017