Barcelona i Kraków. Zmieniające się wizje - wizje zmian

Wydawnictwo: Międzynarodowe Centrum Kultury
Kraków, Wawel, Barcelona, Katalonia
historyczna

Książka jest owocem konferencji zorganizowanej w Krakowie przez Międzynarodowe Centrum Kultury we współpracy z Centrum Kultury Współczesnej w Barcelonie w dniach 29 i 30 marca 2007 roku. Wśród autorów referatów znajdują się: Jordi Balló Andrzej Chwalba, Bronisław Maj, Jan M. Małecki, Pasqual Maragall, Jerzy Mikułowski-Pomorski, Francesc Munoz, Monika Murzyn-Kupisz, Miquel Pajares, Jordi Punti, Jacek Purchla, JosepRamoneda, Joan Roca, Janusz Sepioł. Polsko-katalońscy autorzy tekstów podjęli wą

Renia762 | 2014-11-15
Muminka | 2014-02-20