Bestseller

Okładka książki Bestseller Joanna Opiat-Bojarska
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Bestseller
Joanna Opiat-Bojarska Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Burzyński i Majewski (tom 3) Seria: Czarna seria kryminał, sensacja, thriller
Burzyński i Majewski (tom 3)
Czarna seria
Czarna Owca
2016-06-15
2016-06-15
literatura polska

Rasowa powieść kryminalna

Konto usunięte
Konto usunięte

Autorka trzyma poziom,super. Kolejne śledztwo, pokręcone, pokręcone życie Burzy i nieoczekiwana stabilizacja Młodego.Świat mediów,pogoni za sławą rządzi się własnymi prawami i jest bezlitosny.Z pozoru miła osóbka może się okazać zupełnie kimś innym albo ten świat zmienia ją w kogoś nie do poznania dla swoich bliskich.Smutne ale prawdziwe.

Książka idealna na długie zimowe wieczory.Trzymajaca w napieciu do samego konca.Polecam!!!

Bardzo dobrze się czytało

Bardzo dobrze się czytało

Jaka to była świetna książka! Idealna na wieczory i popołudnia w domu i plenerze. Wciąga, buduje napięcie i dozuje kolejne elementy układanki ;)

świetna pozycja, wciągająca w akcję na maksa.....

świetna pozycja, wciągająca w akcję na maksa.....

Dobra, wciągająca , momentami skomplikowana.

Dobra, wciągająca , momentami skomplikowana.

Wygrana w teleturnieju Bestseller oprócz sławy przyniosła bohaterce śmierć. W tajemniczych okolicznościach ginie laureatka konkursu literackiego tuż przed wydaniem nowej książki, w której opisuje śmierć kobiety - jak się okazuje swoją własną. Do sieci trafiają listy denatki a policjanci mają coraz mniej czasu na odnalezienie sprawcy. Na trop wpadają przypadkiem, a rozwiązanie jest szczególnie zaskakujące!
Akcja rozwija się płynnie i jest zaskakująco wciągająca! Bardzo realistycznie oddane czynności procesowe, bohaterowie są chyba tacy jak w każdym policyjnym kryminalne - jeden jest staczajacym się alkoholikiem, a drugi młodym gniewnym i chętnym do pracy policjantem. Jednak w tej książce nie jest to przesadzone, a bohaterowie mimo swoich problemów nie są groteskowi.
Wyjątkowo dobre to było!

To naprawdę przyzwoicie opisana historia. To kolejna powieść tej autorki i czyta się naprawdę wspaniałe.

Jak zwykle u tej autorki dużo się dzieje. Czytałam z zapartym tchem o kolejnych losach Burzy i Młodego. Super! A to zakończenie......

Książka przeleżała u mnie na półce tyle czasu, że aż wstyd, a jeszcze gorszy wstyd, że nie zorientowałam się, że to trzecia część serii z Burzyńskim i Majewskim.

Dochodzenie w sprawie zamordowanej Emilii Sienkiewicz, która zyskała popularność dzięki wygraniu telewizyjnego show dla pisarzy. Kobieta zginęła tuż przed wydaniem jej najnowszej książki.
Kto i dlaczego chciał jej śmierci ?

Książkę przeczytałam z zainteresowaniem, wszystko było tak jak w klasycznym kryminale być powinno, polubiłam parę głównych bohaterów, sprawą zajęli sie jak trzeba. Nie pozostaje mi nic innego jak poszukać poprzednich części z tego cyklu. To było moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i muszę przyznać, że bardzo udane.
Polecam.

Kto i dlaczego chciał jej...

Joanna Opiat-Bojarska Bestseller Zobacz więcej
Joanna Opiat-Bojarska Bestseller Zobacz więcej