Bestseller

Okładka książki Bestseller Joanna Opiat-Bojarska Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Bestseller
Joanna Opiat-Bojarska Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Burzyński i Majewski (tom 3) Seria: Czarna seria kryminał, sensacja, thriller
Burzyński i Majewski (tom 3)
Czarna seria
Czarna Owca
2016-06-15
2016-06-15
literatura polska

Rasowa powieść kryminalna

Konto usunięte
Konto usunięte

Książka idealna na długie zimowe wieczory.Trzymajaca w napieciu do samego konca.Polecam!!!

Bardzo dobrze się czytało

Bardzo dobrze się czytało

Jaka to była świetna książka! Idealna na wieczory i popołudnia w domu i plenerze. Wciąga, buduje napięcie i dozuje kolejne elementy układanki ;)

świetna pozycja, wciągająca w akcję na maksa.....

świetna pozycja, wciągająca w akcję na maksa.....

Dobra, wciągająca , momentami skomplikowana.

Dobra, wciągająca , momentami skomplikowana.

Wygrana w teleturnieju Bestseller oprócz sławy przyniosła bohaterce śmierć. W tajemniczych okolicznościach ginie laureatka konkursu literackiego tuż przed wydaniem nowej książki, w której opisuje śmierć kobiety - jak się okazuje swoją własną. Do sieci trafiają listy denatki a policjanci mają coraz mniej czasu na odnalezienie sprawcy. Na trop wpadają przypadkiem, a rozwiązanie jest szczególnie zaskakujące!
Akcja rozwija się płynnie i jest zaskakująco wciągająca! Bardzo realistycznie oddane czynności procesowe, bohaterowie są chyba tacy jak w każdym policyjnym kryminalne - jeden jest staczajacym się alkoholikiem, a drugi młodym gniewnym i chętnym do pracy policjantem. Jednak w tej książce nie jest to przesadzone, a bohaterowie mimo swoich problemów nie są groteskowi.
Wyjątkowo dobre to było!

To naprawdę przyzwoicie opisana historia. To kolejna powieść tej autorki i czyta się naprawdę wspaniałe.

Jak zwykle u tej autorki dużo się dzieje. Czytałam z zapartym tchem o kolejnych losach Burzy i Młodego. Super! A to zakończenie......

Książka przeleżała u mnie na półce tyle czasu, że aż wstyd, a jeszcze gorszy wstyd, że nie zorientowałam się, że to trzecia część serii z Burzyńskim i Majewskim.

Dochodzenie w sprawie zamordowanej Emilii Sienkiewicz, która zyskała popularność dzięki wygraniu telewizyjnego show dla pisarzy. Kobieta zginęła tuż przed wydaniem jej najnowszej książki.
Kto i dlaczego chciał jej śmierci ?

Książkę przeczytałam z zainteresowaniem, wszystko było tak jak w klasycznym kryminale być powinno, polubiłam parę głównych bohaterów, sprawą zajęli sie jak trzeba. Nie pozostaje mi nic innego jak poszukać poprzednich części z tego cyklu. To było moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i muszę przyznać, że bardzo udane.
Polecam.

Kto i dlaczego chciał jej...

Piszę tę recenzję zanim uderzy mi sodówka po Fejmie. Wszyscy fani twórczości JOB powinni wiedzieć, o co mi chodzi ;)

Analizując trzecią część serii o Burzyńskim i Młodym, chciałbym zwrócić uwagę, że już od początku tej książki ewidentnie widać dużą wiedzę autorki z zakresu kryminalistyki. Jej research jest godny podziwu.

Muszę też przyznać, że bardzo podoba mi się pomysł telewizyjnego show, w którym główną rolę mieliby odgrywać pisarze. Zdecydowanie – oglądałbym! Co więcej, zważając na liczbę wydanych tytułów, kreatywność Joanny Opiat-Bojarskiej jest niczym studnia bez dna. Można z niej czerpać nieskończoną liczbę świetnych pomysłów na fabułę. Dla fanów jej twórczości (w tym mnie),to idealna wiadomość.

Tradycyjnie już, w moim przypadku, nie będę raczył Was streszczeniem historii, bo jest mnóstwo miejsc, gdzie możecie je znaleźć. Mogę Wam natomiast zdradzić, że szanuję pasję Młodego. Ba, za młodu miałem podobne hobby, czyli kobiety ]:-) A tak na serio, po prostu warto sięgnąć po tę książkę. Polecam ją wszystkim fanom wartkich kryminałów.

Tymczasem na koniec mam do Was pytanie: czy według Was istnieje typowy image mola książkowego lub autora książek? ;>

Muszę też przyznać, że bardzo podoba mi się pomysł...

Joanna Opiat-Bojarska Bestseller Zobacz więcej
Joanna Opiat-Bojarska Bestseller Zobacz więcej