Bestseller

Patronat LC
Joanna Opiat-Bojarska Cykl: Burzyński i Majewski (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller 368 str.
Czarna seria

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Rasowa powieść kryminalna

11 Link do recenzji

Wspaniały kryminał, jak wszystkie Pani Joanny Opiat - Bojarskiej. Bardzo wciągająca fabuła, świetnie wykreowany główny bohater, którego nie da się nie lubić. Zakończenie trzyma w napięciu i jest ciekawe. Pani Joanno, jest Pani wg mnie mistrzynią gatunku, kocham Pani książki ❤️❤️❤️

Dawno nie czytałem tak wciągającego polskiego kryminału. Chyba od przeczytania ostatniego Małeckiego. Kryminał ciekawie skonstruowany, z tempem, z werwą, z dobrze poprowadzonym śledztwem, kluczący, nie sugerujący odpowiedzi. Ja się świetnie bawiłem, czytając tą pozycję.

Najlepsza jak do tej pory cześć serii z komisarzem Burzyńskim. Ciekawa i dynamiczna. Przyjemny kryminał który wciąga i nie można się oderwać.

ciekawa,intrygująca do końca nieprzewidywalna

bardzo dobra książka, polecam!

Duet Burzyński i Majewski nigdy nie zawodzi. Świetny kryminał już na początku trup i to w dodatku pisarki, celebrytki. Akcja toczy się szybko się sprawnie, podejrzanych i motywów pełno, a brak sprawcy. Zakończenie trochę zaskakujące :)trzyma od pierwszej do ostatniej strony. Polecam wszystkim

Autorka kryminałów zostaje znaleziona martwa w swoim mieszkaniu.... Zaczyna się ciekawie i tak też się kończy. Znana autorka kryminałów zostaje znaleziona martwa w swoim domu niby dzieło przypadku włamywacza, ale historia się komplikuje gdy na jaw wychodzą informację że książka która niebawem trafi do księgarni dokładnie opisuję te zbrodnie. Jak autorka mogła przewidzieć...

Policyjny duet Burzyński i Majewski szukają sprawcy zabójstwa autorki bestsellera, zwyciężczyni literackiego talent show.

Akcja jest ciekawa, jednak naszpikowana nielogicznościami, niespójnościami, dziurami. Po prostu nie układa się w spójną całość po połowicznym rozwiązaniu zagadki. Nadal nie wiem, po co pielęgniarz wstrzykiwał sól fizjologiczną, chyba był to manewr autorki służący skierowaniu podejrzeń czytelnika na jego osobę. Z tym, że właściwie nie został z tych podejrzeń oczyszczony!...

Uwielbiam książki autorki, Za styl za akcje za bohaterów, za to że czytając nie ma czasu na nudę . Bestseller porusza także temat telewizyjnych talent show wszyscy je oglądamy ale nikt nie wie co dzieje się po drugiej stronie kamery ....Do końca ciężko było obstawić mordercę .
Polecam :)

Dyskusje