Bestseller

Patronat LC
Joanna Opiat-Bojarska Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Burzyński i Majewski (tom 3) Seria: Czarna seria kryminał, sensacja, thriller
Czarna Owca
literatura polska
Burzyński i Majewski (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Czarna seria
literatura polska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Rasowa powieść kryminalna

12 Link do recenzji

Dla mnie bardzo słaba pozycja. Fabuła bardzo rwana, dialogi też jakieś nijakie, a szczytem wszystkiego były stylizowane protokoły przesłuchań nie mające nic wspólnego z rzeczywistymi.

No, autorka się rozwija, jest znacznie lepiej. Cieszę się, że dałam jej szanse, bo czas poświęcony na 3 tom cyklu już nie uważam za zmarnowany. Co prawda szału nie ma, ale dobra czwórka się należy.

Kolejne spotkanie z Burzą i Majewskim i kolejny raz bardzo dobra fabuła. Zostaje zamordowana zwyciężczyni literackiego talent show. Kto może życzyć śmierci skromnej,miłej, dobrze zapowiadającej się pisarce? Okazuje się, że tropów jest wiele a dziewczyna nie jest ani tak skromna ani tak miła jak na początku przypuszczano...

1946

Pierwsze i jakże udane spotkanie z tą autorką .
Świetnie poprowadzona akcja, spora lista podejrzanych ale ciężko mi było wytypować zabójcę .
Polecam !!!

Wspaniały kryminał, jak wszystkie Pani Joanny Opiat - Bojarskiej. Bardzo wciągająca fabuła, świetnie wykreowany główny bohater, którego nie da się nie lubić. Zakończenie trzyma w napięciu i jest ciekawe. Pani Joanno, jest Pani wg mnie mistrzynią gatunku, kocham Pani książki ❤️❤️❤️

Dawno nie czytałem tak wciągającego polskiego kryminału. Chyba od przeczytania ostatniego Małeckiego. Kryminał ciekawie skonstruowany, z tempem, z werwą, z dobrze poprowadzonym śledztwem, kluczący, nie sugerujący odpowiedzi. Ja się świetnie bawiłem, czytając tą pozycję.

Najlepsza jak do tej pory cześć serii z komisarzem Burzyńskim. Ciekawa i dynamiczna. Przyjemny kryminał który wciąga i nie można się oderwać.

ciekawa,intrygująca do końca nieprzewidywalna

bardzo dobra książka, polecam!

Duet Burzyński i Majewski nigdy nie zawodzi. Świetny kryminał już na początku trup i to w dodatku pisarki, celebrytki. Akcja toczy się szybko się sprawnie, podejrzanych i motywów pełno, a brak sprawcy. Zakończenie trochę zaskakujące :)trzyma od pierwszej do ostatniej strony. Polecam wszystkim

Dyskusje

• 2019