Grota śmierci

Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska
Wydawnictwo: Lucky
Point Blank
powieść, morderstwo, zemsta, śmierć

W nowym, zapierającym dech thrillerze pióra Catherine Coutler agenci FBI, Savich i Sherlock, prowadzą jedną z najtrudniejszych spraw w swojej karierze, w której morderstwo i zemsta nierozerwalnie splatają się ze sobą. Akcja rozpoczyna się w chwili, gdy agentka FBI, Ruth Warnecki, wyrusza do jaskini w zachodniej Virginii na poszukiwanie konfederackiego złota. Ruth nawet nie przeczuwa, że...

Akcja rozpoczyna się w chwili, gdy agentka FBI, Ruth Warnecki, wyrusza do jaskini w zachodniej Virginii na poszukiwanie konfederackiego złota. Ruth nawet nie przeczuwa, że natknie się na przerażające morderstwo, które rozpocznie cały korowód śmierci związany z prestiżową Szkołą Muzyczną Satnislaus.

Piotr1611 | 2017-03-16
Przeczytana: marzec 2017

Nie specjalnie ciekawa,postacie zwyczajne,brak ciekawych wątków. Zakończenie nie ciekawe,nudne i nijakie.

Usti | 2016-11-30
moniszon | 2016-07-16