Lubimyczytać.pl to:

romans
typ
papier
Agi_83
6.75 (36 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Cass i Tracey de Warenne są siostrami, ale bardzo się różnią. Piękna, lekkomyślna Tracey fruwa po świecie, mniej urodziwa, odpowiedzialna Cass mieszka w rodzinnym domu, zajmuje się małą córeczką Tracey i pisze powieści historyczne. Tracey przyjeżdża do Anglii, by przedstawić siostrze i ciotce swojego przyjaciela, Antonia de la Barca. Przystojny Hiszpan, historyk, znawca średniowiecza, podbija serce Cass, która wszakże ukrywa to ze względu na siostrę. Antonio zaprasza siostry do swojej posiadłości w Hiszpanii. Okazuje się, że obie rodziny, de Warenne i de la Barca, obciąża ponure wydarzenie sprzed 450 lat, a rodowa siedziba Antonia staje się miejscem, gdzie dokona się zemsta zza grobu.

źródło opisu: 0kładka

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Magdalenaa | 2013-04-15

Na początku byłam książką wręcz zauroczona i nie mogłam się od niej oderwać. Zastanawiało mnie co się wydarzy między głównymi bohaterami, i co z duchem. Jaką tajemnicę skrywa i co się wydarzyło kiedyś. Jednak zakończenie było tak denne, że się po prostu rozczarowałam. I chyba tylko tyle jestem w stanie o tej ksiażce napisać.

ala_dwa | 2013-09-06
Przeczytana: sierpień 2012

Polecam! Wciąga i trudno oderwać się.

Klaudia228 | 2014-04-02

76. rocznica
  • Jerzy Stuhr
    67. rocznica
    urodzin
    Aktorstwo to nic innego jak umiejętność zapamiętywania w sobie pewnych stanów nerwowych i odtwarzania ich na zawołanie.
  • Ryszard Henryk Kordek
    93. rocznica
  • Alexandra Adornetto
    22. rocznica
    urodzin
    Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.
  • Jesper Juul
    66. rocznica
    urodzin
    Pochwała nie buduje u dziecka poczucia własnej wartości. Jeśli rodzice i otoczenie zachowują się tak, jakbyś był mistrzem świata we wszystkim, to kiedy znajdziesz się w prawdziwym świecie możesz doznać szoku. Bo tam przecież znajduje się mnóstwo innych mistrzów świata. Nagle otacza cię tłum ludzi, którzy w swoich rodzinach byli numerem jeden. Rodzice, którzy w ten sposób hodują dzieci, oddają im niedźwiedzią przysługę, bo one później nie potrafią zaakceptować, że życie może sprawiać ból, że człowiek może być rozczarowany i zły. Są jak pianiści, którzy w fortepianie akceptują tylko białe klawisze. To straszna sytuacja, która czyni z dzieci uczuciowe kaleki. Wielu dorosłych, którzy wychowywali się w takich rodzinach, sądzi, że powinni się rozwieść, gdy tylko w małżeństwie pojawią się pierwsze konflikty.
  • Philip Carlo
    65. rocznica
  • Thor Heyerdahl
    12. rocznica
    śmierci
    Nie widzę niczego, co byśmy mogli otrzymać od nich w zamian. (...) Jednakże - powiedział nagle donośnie szef, z ironicznym błyskiem w oku - odwaga i przedsiębiorczość mają również swoją wartość. Pułkowniku Lewis, niech pan im da to wyposażenie!

Znajdź nas na Facebooku