Dom snów

Tłumaczenie: Renata Gorczyńska
Cykl: Rodzina Warenne (tom 12)
Wydawnictwo: Świat Książki
House of dreams
powieść, miłość,
Agi_83

Cass i Tracey de Warenne są siostrami, ale bardzo się różnią. Piękna, lekkomyślna Tracey fruwa po świecie, mniej urodziwa, odpowiedzialna Cass mieszka w rodzinnym domu, zajmuje się małą córeczką Tracey i pisze powieści historyczne. Tracey przyjeżdża do Anglii, by przedstawić siostrze i ciotce swojego przyjaciela, Antonia de la Barca. Przystojny Hiszpan, historyk, znawca średniowiecza, podbija serce Cass, która wszakże ukrywa to ze względu na siostrę. Antonio zaprasza siostry do swojej posiadłości w Hiszpanii. Okazuje się, że obie rodziny, de Warenne i de la Barca, obciąża ponure wydarzenie sprzed 450 lat, a rodowa siedziba Antonia staje się miejscem, gdzie dokona się zemsta zza grobu.

źródło opisu: 0kładka

Jolka | 2015-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2015

Książka do tego stopnia mnie wciągnęła,że nawet o nocke zahaczyłam.Wciągnęła mnie na maksa.Niesamowite zbieg zdarzeń,pełen akcji i romantyzmu.To powieść o nieszczęśliwej miłości, tajemniczej historii i błąkającym się duchu Isabel de Warenne, którą spalono na stosie.

Magdalenaa Krząstek | 2013-04-15

Na początku byłam książką wręcz zauroczona i nie mogłam się od niej oderwać. Zastanawiało mnie co się wydarzy między głównymi bohaterami, i co z duchem. Jaką tajemnicę skrywa i co się wydarzyło kiedyś. Jednak zakończenie było tak denne, że się po prostu rozczarowałam. I chyba tylko tyle jestem w stanie o tej ksiażce napisać.

kosmopolitka | 2016-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2016

To nie tylko romans, nie tylko historia, to także portret zmagań rodzinnych, skomplikowanych relacji z najbliższymi znanych pewnie w mniejszym lub większym stopniu każdemu z nas. Nie była to zwykła opowieść z happy endem, ale taka po której sama czuję się dojrzalsza, czuję, że czegoś się nauczyłam, coś przemyślałam - naprawdę skłoniła mnie do zastanowienia się nad sobą. Pierwsza przeczytana przeze mnie książka tej autorki, na pewno nie ostatnia!

monika | 2017-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2017

Ciekawa, wciągająca, koniec zaskakujący.
Minusem jak dla mnie były opisy scen pożądania i stosunków które zalatywały harlequinem.

ala_dwa | 2013-09-06
Przeczytana: sierpień 2012

Polecam! Wciąga i trudno oderwać się.

Chanti | 2017-07-18
Monika339 | 2017-05-24