Dom snów

Cykl: Rodzina Warenne (tom 12)
Wydawnictwo: Świat Książki
tłumaczenie
Renata Gorczyńska
House of dreams
powieść, miłość,
Agi_83

Cass i Tracey de Warenne są siostrami, ale bardzo się różnią. Piękna, lekkomyślna Tracey fruwa po świecie, mniej urodziwa, odpowiedzialna Cass mieszka w rodzinnym domu, zajmuje się małą córeczką Tracey i pisze powieści historyczne. Tracey przyjeżdża do Anglii, by przedstawić siostrze i ciotce swojego przyjaciela, Antonia de la Barca. Przystojny Hiszpan, historyk, znawca średniowiecza, podbija serce Cass, która wszakże ukrywa to ze względu na siostrę. Antonio zaprasza siostry do swojej posiadłości w Hiszpanii. Okazuje się, że obie rodziny, de Warenne i de la Barca, obciąża ponure wydarzenie sprzed 450 lat, a rodowa siedziba Antonia staje się miejscem, gdzie dokona się zemsta zza grobu.

źródło opisu: 0kładka

• Ojciec '44
  • Aż po grób
  • Wstyd
  • Serce pasowało. Opowieść o polskiej transplantologii
  • Piękny sekret
  • Raz na zawsze
  • Przepisy na miłość i zbrodnię
  • Przekonaj mnie, że to ty
  • Droga do domu

7,6 (121 ocen i opinii)
Wstyd
Helen FitzGerald

5,22 (18 ocen i opinii)
Serce pasowało. Opowieść o polskiej transplantologii
Anna Mateja

7,55 (22 ocen i opinii)
Piękny sekret
Christina Lauren

6,72 (234 ocen i opinii)
Raz na zawsze
Andreas Pflüger

7 (21 ocen i opinii)
Przepisy na miłość i zbrodnię
Sally Andrew

7,48 (29 ocen i opinii)
Przekonaj mnie, że to ty
Anna Karpińska

Niebezpieczne kłamstwa
Becca Fitzpatrick

7,46 (516 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Jolka | 2015-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2015

Książka do tego stopnia mnie wciągnęła,że nawet o nocke zahaczyłam.Wciągnęła mnie na maksa.Niesamowite zbieg zdarzeń,pełen akcji i romantyzmu.To powieść o nieszczęśliwej miłości, tajemniczej historii i błąkającym się duchu Isabel de Warenne, którą spalono na stosie.

Magdalenaa Krząstek | 2013-04-15

Na początku byłam książką wręcz zauroczona i nie mogłam się od niej oderwać. Zastanawiało mnie co się wydarzy między głównymi bohaterami, i co z duchem. Jaką tajemnicę skrywa i co się wydarzyło kiedyś. Jednak zakończenie było tak denne, że się po prostu rozczarowałam. I chyba tylko tyle jestem w stanie o tej ksiażce napisać.

kosmopolitka | 2016-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2016

To nie tylko romans, nie tylko historia, to także portret zmagań rodzinnych, skomplikowanych relacji z najbliższymi znanych pewnie w mniejszym lub większym stopniu każdemu z nas. Nie była to zwykła opowieść z happy endem, ale taka po której sama czuję się dojrzalsza, czuję, że czegoś się nauczyłam, coś przemyślałam - naprawdę skłoniła mnie do zastanowienia się nad sobą. Pierwsza przeczytana przeze mnie książka tej autorki, na pewno nie ostatnia!

ala_dwa | 2013-09-06
Przeczytana: sierpień 2012

Polecam! Wciąga i trudno oderwać się.

Miramie | 2016-07-06
wtuszynska | 2016-07-03