Okładka książki Dom snów

Dom snów

Autor:
Cykl: Rodzina Warenne (tom 12)
tłumaczenie
romans
typ
papier
Agi_83
6.78 (41 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Cass i Tracey de Warenne są siostrami, ale bardzo się różnią. Piękna, lekkomyślna Tracey fruwa po świecie, mniej urodziwa, odpowiedzialna Cass mieszka w rodzinnym domu, zajmuje się małą córeczką Tracey i pisze powieści historyczne. Tracey przyjeżdża do Anglii, by przedstawić siostrze i ciotce swojego przyjaciela, Antonia de la Barca. Przystojny Hiszpan, historyk, znawca średniowiecza, podbija serce Cass, która wszakże ukrywa to ze względu na siostrę. Antonio zaprasza siostry do swojej posiadłości w Hiszpanii. Okazuje się, że obie rodziny, de Warenne i de la Barca, obciąża ponure wydarzenie sprzed 450 lat, a rodowa siedziba Antonia staje się miejscem, gdzie dokona się zemsta zza grobu.

źródło opisu: 0kładka

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Magdalenaa | 2013-04-15

Na początku byłam książką wręcz zauroczona i nie mogłam się od niej oderwać. Zastanawiało mnie co się wydarzy między głównymi bohaterami, i co z duchem. Jaką tajemnicę skrywa i co się wydarzyło kiedyś. Jednak zakończenie było tak denne, że się po prostu rozczarowałam. I chyba tylko tyle jestem w stanie o tej ksiażce napisać.

ala_dwa | 2013-09-06
Przeczytana: sierpień 2012

Polecam! Wciąga i trudno oderwać się.

Katarzyna | 2014-07-08
Kamila | 2014-06-25