Taniec na cienkim lodzie

Tłumaczenie: Joanna Nałęcz
Wydawnictwo: Amber
On thin ice
tragedia, erickson, taniec, lód

Kobieta poszukująca prawdy... Ellie Kramer nie potrafi zapomnieć o przeszłości, o ojcu skazanym przed dwunastu laty za gwałt i morderstwo - tragedii, która zrujnowała życie jej rodziny. Przez cały ten czas wierzyła, że wyrok był fatalną pomyłką. Lecz dopiero teraz, pracując w biurze prokuratora w Denver, ma szansę tego dowieść. W wykradzionych aktach znajduje ślad: informację o dwóch policjantach, którzy prowadzili tamto śledztwo. Ale żeby zdemaskować mordercę, Ellie musi podjąć najwyższe ryzyko.

źródło opisu: nota wydawcy

Ulka | 2013-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Życie z kłamstwem, pragnienie zemsty, walka z niebezpiecznym mordercą a przy tym rodzące się uczucie.

Aneta | 2013-07-20
Przeczytana: 19 lipca 2013

"Taniec na cienkim lodzie" to powieść, w której niemal od początku wiemy, kto jest mordercą i gwałcicielem.
Sednem powieści jest poszukiwanie sposobu na zdemaskowanie tego zwyrodnialca. Ułożonego na co dzień, kulturalnego, słynącego z akcji dobroczynnych przystojniaka rozpracowuje sztab specjalistów.
Posiłkując się wspólnym dla wszystkich morderstw - mianownikiem, aranżują podstęp i definitywnie kończą dochodzenie.
Akcja do ostatnich stron trzyma w napięciu.

ejwa1960 | 2015-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2015

Lubię takie książki,trochę romansu,sensacji.To moja pierwsza książka pani Erickson myślę,że nie ostatnia.

kama5 | 2011-05-05

Jest to niesamowita książka, a równocześnie pierwszy kryminał jaki przeczytałam. Od tamtego czasu zaczęłam je czytać, A co do książki to autor świetnie opisał każde wydarzenie, a napięcie było coraz większe. Polecam każdemu tą książkę. Z nią na pewno nie będziecie się nudzić. Pozdrawiam.

Agata | 2013-05-20
Przeczytana: 20 maja 2013

Wyczekiwany moment , kiedy prawda zostanie odkryta ? Jednak zakończenie nie wydaje się takie jakiego się nie spodziewałam na czym trochę się zawiodłam . Jednak cała fabuła i pomysł ciekawy . Akcja przebiega w sposób płynny i nie zawiły . Jednak kiedy na końcu przez sekundę uświadomiono mi ze Ellie mogła umrzeć zrobiło mi się trochę smutno . Jednak to pozorowanie spodziewałam się tego tylko dlatego że wcześniej została wspomniana ochrona świadków i jednocześnie też z powodu iż Michael podczas rozmowy z Ellie powiedział : ,,po moim trupie" co zasugerowało ze może mieć inny plan niż podsłuchiwanie ich podczas spotkania .

Dobrze i szybko się czyta . Opisy nie są aż tak przerażające jak z początku wydawały się że będą , a intryga trójkąta jeszcze bardziej wciąga.

Rossa | 2011-08-14
Przeczytana: 2011 rok

Bardzo dobrze wspominam tą książkę. Naiwność dziewczyny czasem mnie denerwowała, bo podejrzewała o morderstwo swojego ojca na początku niewłaściwą osobą i nie potrafiła przejrzeć na oczy kto jest jej prawdziwym wrogiem, a kto ją naprawdę kocha. Mimo to podobała mi się książka od początku do końca! Polecam!

katherine1st | 2016-05-31
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 31 maja 2016

Książka napisana sprawnie. Jeśli chodzi o formę, nie mam większych zastrzeżeń. Gorzej z treścią. Pomysł niezły, ale po interesującym początku, po którym spodziewałam się fajnej sensacji, trafiłam na harlequine'owy środek i takie nie-wiadomo-co zakończenie. Dziewczyna płakała w nocy, a rano chłopak spostrzegł na jej policzkach ślady łez. Serio? Nie zdążyły obeschnąć czy wyżłobiły ślady w makijażu? Naprawdę słabe to było. Przynajmniej jako sensacja, bo może właśnie w kategorii "harlequin" zajęłaby wyższą pozycję.

annikap | 2016-10-28
Przeczytana: lipiec 2010