Poślubieni Kochankowie

Married Lovers
978-83-7659-158-2
Collins Jackie, kochankowie
Ag2S

Kolejny znakomicie przewrotny romans z żądzą, zazdrością i morderstwem w tle autorki najbardziej przewrotnych, uwielbianych na całym świecie powieści o życiu zepsutych elit. Cameron Paradise ma dwadzieścia cztery lata i jeden cel – zarobić dość forsy, by rozkręcić prywatny biznes. Od kiedy uciekła od agresywnego chłopaka i przeprowadziła się z Australii do kipiącego życiem Los Angeles, ciężko...

Cameron Paradise ma dwadzieścia cztery lata i jeden cel – zarobić dość forsy, by rozkręcić prywatny biznes. Od kiedy uciekła od agresywnego chłopaka i przeprowadziła się z Australii do kipiącego życiem Los Angeles, ciężko pracuje, by pewnego dnia otworzyć własny fitness klub. Oszałamiająco piękna trenerka gwiazd w jednej z najmodniejszych świątyń ciała i tężyzny fizycznej w mieście, odrzuca awanse nawet najwyżej postawionych klientów… Do dnia, w którym spotyka Ryana Richardsa, odnoszącego ogromne sukcesy producenta i reżysera niezależnego kina. Ryan, żonaty z bajecznie bogatą córką magnata filmowego, Hamiltona J. Hackerlinga, Mandy, nigdy nie oszukiwał w małżeństwie. Ale spotkanie z Cameron wywraca wszystko do góry nogami. Dwoje bohaterów łączy coś więcej niż tylko niepohamowana żądza, jednak, gdy w grę wchodzą pieniądze i władza, wybory wcale nie są takie łatwe…

Reading_is_sexyy | 2012-06-21

Osobiście nie gustuję w tego typu książkach. Jednak przyznaję, że ta lektura podobała mi się, choć do ideału brakuje jej wiele. Akcja ciekawie się rozwijała, wszystkie wątki były ze sobą intrygująco i ciekawie powiązane, ale książce brakowało 'tego czegoś' co sprawiało, że chce się ją czytać.
Póki czytałam, to czytałam, jednak gdy odkładałam książkę, to nie miałam nagłej chęci znów do niej wrócić. Nie była tak fascynująca, że myślałam o niej po przeczytaniu.
Według mnie to jedna z tych książek o których zapomni się za jakiś miesiąc lub dwa.

Jolantino | 2011-05-11
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 6/5!!, 2011
Przeczytana: 11 maja 2011

Kocham tą książkę! Znalazłam w niej intrygę, zemste, namiętność, miłość, zdradę... wszystkiego co po niej oczekiwałam.
Wybierając książkę ustalam sobie co o niej pewne wymagania, a ta książka spełniła wszystkie. Polecam, kocham, pamiętam na zawsze.
Od tej oto książki zaczynam przygodę z Jackie Collins i czuję, że znajdę w niej autora idealnie łączącego moje upodobania w swoich książkach.
Osobiście uważam, że powinna powstać 2. część tej książki, gdyż ją uwielbiam, a fabuła nie została jeszcze wyssana z ostatnich soków, więc... coś z tego będzie.

Eniutek | 2011-02-05
Przeczytana: 30 stycznia 2011

Miłość ,zemsta ,zdrada .
Czyta się dobrze i szybko.

lovecraft | 2014-02-24
Przeczytana: 11 maja 2011

Książka zawiera wszystko to, co przyciągnęło mnie do niej: miłość, żądze, zdrady, zemsta.
Mimo że akcja rozwija się dość wolno, przyjemnie się czyta.

Magdalena Faszcza | 2012-02-02
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam

Mam nadzieję,że tak dobra jak wszystkie pozostałe książki autorki:)

książek: 1905
Czarnoskrzydła | 2012-06-19
Przeczytana: 21 kwietnia 2013

Miłość, sława, przemoc- istne ludzkie życie

beataopole | 2011-05-04
Przeczytana: 04 maja 2011