Poślubieni Kochankowie

2010-01-01
978-83-7659-158-2
Ewa Wojtczak
Collins Jackie kochankowie

To jest książka na plażę albo dla zabicia nudy.
Lekka w czytaniu
Może za dużo seksu ale wszystkie książki Collins mają podobną tematykę. Jedno jest pewne każdą można przeczytać, pod warunkiem że ta tematyka jest w naszym guście. Ja czasami mam chęć na coś lekkiego co wiem że przeczytam i zaraz zapomnę

To jest książka na plażę albo dla zabicia nudy.
Lekka w czytaniu

Książka zawiera wszystko to, co przyciągnęło mnie do niej: miłość, żądze, zdrady, zemsta.
Mimo że akcja rozwija się dość wolno, przyjemnie się czyta.

Mimo że akcja rozwija się dość wolno, przyjemnie się czyta.

Osobiście nie gustuję w tego typu książkach. Jednak przyznaję, że ta lektura podobała mi się, choć do ideału brakuje jej wiele. Akcja ciekawie się rozwijała, wszystkie wątki były ze sobą intrygująco i ciekawie powiązane, ale książce brakowało 'tego czegoś' co sprawiało, że chce się ją czytać.
Póki czytałam, to czytałam, jednak gdy odkładałam książkę, to nie miałam nagłej chęci znów do niej wrócić. Nie była tak fascynująca, że myślałam o niej po przeczytaniu.
Według mnie to jedna z tych książek o których zapomni się za jakiś miesiąc lub dwa.

Miłość, sława, przemoc- istne ludzkie życie

Miłość, sława, przemoc- istne ludzkie życie

Mam nadzieję,że tak dobra jak wszystkie pozostałe książki autorki:)

Mam nadzieję,że tak dobra jak wszystkie pozostałe książki autorki:)

Kocham tą książkę! Znalazłam w niej intrygę, zemste, namiętność, miłość, zdradę... wszystkiego co po niej oczekiwałam.
Wybierając książkę ustalam sobie co o niej pewne wymagania, a ta książka spełniła wszystkie. Polecam, kocham, pamiętam na zawsze.
Od tej oto książki zaczynam przygodę z Jackie Collins i czuję, że znajdę w niej autora idealnie łączącego moje upodobania w swoich książkach.
Osobiście uważam, że powinna powstać 2. część tej książki, gdyż ją uwielbiam, a fabuła nie została jeszcze wyssana z ostatnich soków, więc... coś z tego będzie.

nuda szkoda czasu

nuda szkoda czasu

Miłość ,zemsta ,zdrada .
Czyta się dobrze i szybko.

Miłość ,zemsta ,zdrada .
Czyta się dobrze i szybko.

• Jackie Collins
  • Rezygnacja