Języki ognia

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Tongues of fire
83-89064-38-3
sensacja, zemsta,

Żona i córka Isaaca zginęły w Izraelu z rąk arabskich terrorystów. On trafił do Nowego Jorku. Teraz ma szansę się zemścić, bo bierze udział w zamachu na Fahouma. Jednak plan nie wypala, Isaac jest ścigany przez Krebsa, agenta specjalnego.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

wiolagg66 | 2014-07-23

Trochę mnie zawiodła ta książka.Nie podobała mi się.
Chyba dlatego,że nie lubię opowieści o polityce ;p

Anna | 2010-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2010

Jak dziś pamiętam kiedy siedząc pod moją ulubioną jabłonią zastanawiałam się czy w ogóle warto czytać tę książkę mając w pamięci poprzednie (zarówno dobre jak i złe) książki tego autora. Teraz po jej przeczytywaniu piszę tę opinię dalej nie znając odpowiedzi na to pytanie, bo jak ocenić „coś” będące połączeniem stylu przygód Jamesa Bonda i stylu 6955 (czy którego tam) odcinka „Mody na sukces”? W ogóle to uwielbiam agenta 007, a wspomniany wcześniej amerykański tasiemiec wręcz przeciwnie. Myślę jednak, że żeby napisać tak dobrą i tak złą powieść równocześnie, to chyba trzeba mieć naprawdę „jakiś” talent….
Isaac Rehv miał żonę i dziecko, które zginęły w wojnie Żydów z Arabami. Mężczyzna nie do końca się z tym pogodził i chcąc uciec od horroru, zamieszkał w Nowym Jorku, gdzie pracował w ekskluzywnej restauracji. Pewnego wieczoru kiedy w lokalu dochodzi do strzelaniny, spokojny dotąd kelner postanawia wprowadzić w życie swój „plan”. Tymczasem do sprawy śledztwa nad zamachem...

Ajza | 2015-05-14
Przeczytana: 13 maja 2015

Zdecydowanie nie mój rewir - brutalność, seks opisany jako zwierzęcy i odrażający, konflikt urojony - to nie dla mnie.

jerusalem | 2012-02-04
Przeczytana: 03 lutego 2012

Trzecia książka autora i lekki zawód. Zbyt duża fantazja poniosła Abrahamsa. Za bardzo nie wiadomo, co jak, po co, dlaczego? Pewnie dlatego, że polityka bliskiego wschodu to nie mój konik. Natomiast nie zniechęciła mnie na tyle, by porzucić projekt "Peter Abrahams", czyli przeczytać wszystko co ten pan wyprodukował :)

thomson | 2015-07-24
Przeczytana: 25 maja 2011