Za szczytem

Za szczytem
Sine Qua Non
2024-05-08
2024-05-08
Góry śmierć himalaistka śledztwo miasteczko Sekrety

Okładka książki Szepty. Charytatywna antologia opowiadań na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Piotr Chojnowski, Tomasz Duszyński, Grzegorz Gajek, Agnieszka Hałas, Aneta Jadowska, Magdalena Kubasiewicz, Jakub Małecki, Tomasz Maruszewski, Marcin Mortka, Martyna Raduchowska, Paweł Radziszewski, Sebastian Sadlej, Magdalena Świerczek-Gryboś, Agnieszka Szmatoła, Milena Wójtowicz
Szepty. Charyt... Piotr Chojnowski, T...

W sumie może być, ciężko się czegoś czepiać - kryminał jak kryminał. Plus z zwięzłość, bo audiobook trwa 7 godzin, więc słuchacz nie zdąży się mylić, ale czy za tydzień będę pamiętał o tej książce? szczerze wątpię.

Książka pojawiła się kilka dni temu w postaci audiobooka, moim zdaniem to bardzo przyzwoita i ciekawa pozycja. Jest kilka sytuacji, kiedy autor zwodzi, a potem zaskakuje czytelnika. Pasowało mi umiejscowienie akcji w górach, dobrze został oddany zimowy groźny klimat współgrający z profesjami bohaterów. Autor potrafił utrzymać moją uwagę, to już duży plus:) Historia wydaje się być logiczna, a zakończenie sugeruje, że będzie kontynuacja, chętnie przeczytam.

• W planach ebook
  • Ebook do kupienia
  • Przesłuchane
  • Czekam cierpliwie:)

Dodaj cytat z książki Za szczytem