Godzina śmierci

Tłumaczenie: Katarzyna Gerasimiuk
Wydawnictwo: Lucky
Eleventh hour
powieść, śmierć, zabójca

Kiedy ksiądz Michael Joseph zostaje brutalnie zamordowany w swoim kościele w San Fransico, jego brat bliźniak, agent FBI, Dane Carver postanawia odnaleźć sprawcę tej potwornej zbrodni. Towarzyszy mu nierozłączna para agentów FBI, Savich i Sherlock. Jest też świadek zbrodni, bezdomna kobieta o nieustalonej tożsamości. Od momentu, w którym aNicka Jones zgłasza się na policję, Dane nieoczekiwanie staje się jej ochroniarzem a ona może być następna na liście zabójcy. Tylko którego zabójcya Najwyraźniej aNicka Jones ucieka przed własnym koszmarem. W szalonym pościgu, który przenosi się z ulic San Francisco do telewizyjnego studia w Los Angeles, gdzie powstaje nowy program, który okazuje się mieć dziwny związek z morderstwami, Dane Carver, Savich i Sherlock ścigają się z czasem, by odnaleźć szalonego zabójcę.

moniszon | 2016-07-05
justyna | 2016-03-30