Piąta ofiara

Okładka książki Piąta ofiara Beverly Barton
Okładka książki Piąta ofiara
Beverly Barton Wydawnictwo: Amber Cykl: Griffin Powell (tom 2) Seria: Wszystko dla Pań kryminał, sensacja, thriller
Griffin Powell (tom 2)
Wszystko dla Pań
The Fifth Victim
Amber
2009-07-01
2009-07-01
Ewa Ratajczyk
ofiara zbrodnia śledztwo

kobieta obdarzona paranormalnym darem,agent fbi i seryjny morderca.akcja od początku do końca.soczyste i wyraźnie ukazane osoby ,jedynie wątek ze zwierzętami naciągany.

Wartka akcja, konwencja romansu. lekka, przyjemna z aurą tajemniczości i magicznych zdolności tytuowej bohaterki-przyszłej piątej ofiary.

"Piąta Ofiara" to pierwsze dzieło Beverly Barton jakie wypożyczyłam z biblioteki i z wielką chęcią sięgnę po inne tytuły tego autora.
Książka posiada same pozytywy: wartka akcja, ciekawi bohaterowie, przemyślana historia oraz interesujące zakończenie. Dzięki nadnaturalnym zdolnościom głównej bohaterki, thiller wyróżnia się spośród innych i zdecydowanie na tym zyskuje.
Jeden z najlepszych kryminałów jakie czytałam. Warto sprawdzić samemu ;)

Jeden...

Bardzo dobra historia, napisana językiem bardzo przystępnym dla czytelnika, który nie liczy na wygórowane poematy. Nie mówię tego w negatywnym sensie, ale mam na myśli, że każdy, kto liczy na dobrą historię kryminalistyczną z wątkiem miłosnym może bez obaw sięgnąć po tę pozycję. Nie nastręcza ona jakimiś fachowymi, nie zrozumiałymi opisami czy określeniami, jest po prostu napisana potocznym, łatwym językiem. Polecam bardzo!

Dawno nie dane mi było przeczytać tak beznadziejnej książki. Po pierwsze czytelnik od początku wrzucony jest w tłum postaci i po minucie przestaje się orientować kto jest kim. Po drugie główna bohaterka to (cytat) "mała dobra wróżka" i cnota nad cnotami, wszyscy ją kochają i w powieści jest przedstawiona bez skazy. Po trzecie wszyscy w tym miasteczku są maniakami seksualnymi - temu staje, tej się robi mokro.
Nie polecam, bo fabuła też nie powala.

Powieść byłaby dużo lepsza gdyby nie zbyt rozwinięty wątek paranormalny, szczególnie jeśli chodzi o zwierzęta...

Genialna książka. Przeczytałam ją w niecałe 2 dni. Dobrze się ją czyta. Polecam.

Książka nie była zła, ale czytałam już lepsze. Jak dla mnie było momentami za dużo informacji i strasznie się gubiłam w imionach wszystkich bohaterów...

Dość wciągająca,

Dość wciągająca,

Bardzo fajna książka z wątkiem kryminalnym,romantycznym i paranormalnym:)

Bardzo fajna książka z wątkiem kryminalnym,romantycznym i paranormalnym:)

• Thriller romantyczny
  • Psychopaci. Zbrodnia.