Sztuka naturalnego planowania rodziny kurs podstawowy

Wydawnictwo: Liga Małżeństwo Małżeństwu
poradniki
Ismena

Prosty i skuteczny sposób nauki obserwacji i interpretacji objawów płodności wg. metody objawowo-termicznej. Książka jest doskonałą propozycją dla wszystkich osób które pragną poznać i stosować sztukę naturalnego planowania rodziny w swoim życiu. Wg. badań amerykańskich pary małżeńskie które stosują NPR tworzą o wiele bardziej trwałe i usatysfakcjonowane związki. NPR jest zalecane dla osób...

NPR jest zalecane dla osób które chcą odłożyć poczęcie z ważnych przyczyn, jak również dla tych którzy mają problemy z poczęciem. Nauka obserwacji i interpretacji rytmów płodności kobiety jest pierwszym krokiem w skutecznym leczeniu niepłodności.

Książka zawiera kompendium najważniejszych tematów związanych z NPR, reguły interpretacji oparte na aktualnych badaniach naukowych, nową zmienioną i czytelną kartę obserwacji cyklu.

źródło okładki: http://npr.pl/sklep/1-s.html

ula_wedrowniczka | 2015-10-15