Playing to Win

Cykl: Play by Play (tom 4)
Wydawnictwo: Berkley Books
042524783X
angielski
jasnastrona

Someone's going to have to let down their guard... Football star Cole Riley is notorious for doing as he pleases—on the field and off. He parties hard and fights harder, but if he doesn't clean up his act, his career is over—so Cole reluctantly agrees to work with image makeover consultant Savannah Brooks. He's not used to being told what to do, especially by some (admittedly hot) southern...

Someone's going to have to let down their guard...

Football star Cole Riley is notorious for doing as he pleases—on the field and off. He parties hard and fights harder, but if he doesn't clean up his act, his career is over—so Cole reluctantly agrees to work with image makeover consultant Savannah Brooks. He's not used to being told what to do, especially by some (admittedly hot) southern belle. As for Savannah, she's not convinced she can transform this cocky (and aggressively sexy) force of nature. But she's determined to give it her best shot.

When the sparks start to fly, Savannah lays down the ground rules: no personal complications. If she can turn off the tingle she feels every time Cole gives her a hot stare with his gorgeous baby blues, he can turn off his desire as well. But for two people determined to have it all, a hands-off policy can only last so long before one of them yields.

źródło opisu: http://jaciburton.com/books/win.php

źródło okładki: http://jaciburton.com/books/win.php

lulamae | 2016-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2016

Czwarty tom serii 'Play by Play' skupia się na kuzynie braci Riley - Colu Riley'u. Cole jest świetnym graczem futbolu jednak ma spore problemy ze swoim wizerunkiem. Teraz kiedy został przyjęty do Tradersów - jego rodzinnej drużyny - do akcji wkracza Savannah Brooks.
Savannah jest specjalistką od wizerunku, a jej najnowszym wyzwaniem jest Cole.
Oporny kobieciarz Cole i profesjonalistka Savannah? Ta dwójka zdecydowanie wywróci swoje życia do góry nogami!

Polubiłam tę serię, bo i przyjemnie się ją czyta, ale muszę przyznać, że 'Playing to Win' podobała mi się najmniej. Niby fajna, bo w efekcie czytało się przyjemnie, ale wtórna. Bardzo mocno fabułą przypomina drugi tom o Elizabeth i Gavinie (co jest nawet wspomniane w książce) i automatycznie moja ocena spada.
Do tego Savannah i jej uciekanie? No bez jaj, tutaj poucza ciągle Cole'a, a sama ucieka przy każdej okazji, unika odpowiedzi i rozmowy. Nie fajnie.
Cole nie zrobił na mnie najgorszego wrażenia chociaż ciężki z niego...

Czy te okładki nie są świetne???!!! :D

magpie101 | 2015-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2015

Jest to 4 czesc, ktora przeczytalam z tej serii i jak dla mnie najlepsza.

tylkojego095 | 2018-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2018

Jak dla mnie książka okej..na leniwy wieczór jak chce się czegoś delikatnego, słodkiego, a momentami nudnego..;)
Były takie chwile, że po prostu przewijałam strony, aby tylko dotrwać do końca;/
Zero prawdziwych kłótni, zazdrości czy rozstań;//
Czyli, nie moja bajka;)
Ale z ciekawości za jakiś czas na pewno sięgnę po kolejną część:D

Masumi11 | 2013-04-18
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013
Przeczytana: 18 kwietnia 2013

No i Pani Jaci Burton po raz kolejny mnie nie zawiodła :)
Zasmuca mnie jedynie to, ze kolejne dwie części nadal nie przetłumaczone.
Ciąg dalszy losów rodziny Riley, ponownie rodzinne perypetie, nowa miłość nowe wyzwanie nowa walka i świetny sex :)
Jak dla mnie wszystkiego w sam raz w wyważonych proporcjach. Jest to seria przy czytaniu której nie mam dość, nie mam uczucia przesytu nie potrzebowałam robić przerwy.Kończyłam jedna cześć zaczynałam drugą z ciekawością bez uczucia znużenia :)

Szybka, łatwa i przyjemna. Polecam fanom romansów sportowych. Tutaj widzimy już troszkę bardziej złożonych bohaterów niż w poprzednich częściach. Jednak nie spodziewajmy się jakiejś głębi nad wymiar. Podobało mi się i było miłą odskocznią.

książek: 1939
Magda | 2014-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2014

Póki co to najgorsza część z całej serii... Owszem, była ciekawa i wciągająca. Ale zdecydowanie mniej, niż poprzednie części. Oby kolejne tomy okazały się ciekawsze.

Iwon222 | 2014-02-23

Autorka nas zabije tymi okładkami ! :)
jak każda z serii PBP genialna i gorąca :D

Malwa | 2013-07-29
Przeczytana: marzec 2013

Masumi11 - nie wiem, czy zauważyłaś, ale w momencie, kiedy pisałaś swój komentarz część piąta była w sprzedaży dopiero od miesiąca, a część szósta jeszcze wcale nie została wtedy wydana. Trudno więc, żeby tłumaczenie pojawiło się przed wydaniem książki;)

A sama książka? Dobra w tym gatunku;) Podobna do wszystkich w serii, ale mimo to wciągająca.

Agnieszka | 2016-06-28

W czwartek książce serii specjalistka od PR ma zmienić wizerunek niegrzecznego fulbolisty... W związku z tym dużo się dzieje... bardzo dużo:) Nadal bardzo lubię tą serię;)