Seks-ćwiczenia Ponad 100 naprawdę wybuchowych pozycji

Tłumaczenie: Anita Zadziorny
Wydawnictwo: Vesper
poradniki

Książka Lisy Sussman "Seks ćwiczenia. Ponad 100 naprawdę wybuchowych pozycji" jest poradnikiem ułatwiającym usprawnienie ciała przez seks i dla seksu. Po przeczytaniu tej książki będziesz gotowa do akcji, a wytrenowana wytrzymałość pozwoli ci na zdobycie tytułu olimpijskiej mistrzyni seksu. Przez pięć tygodni poznasz recepty na pociąg, ćwiczenia intensyfikujące najintymniejsze doznania i korzyści płynące z codziennego orgazmu. Gwarantujemy: to lepsze od aerobiku przed telewizorem!

Dominia | 2014-11-24
litpawel | 2015-07-30