100 i więcej sposobów na rzucenie faceta

Wydawnictwo: Vesper
poradniki

Koniec i wynocha! Ale kiedy powiedzieć mu 'cześć'? I jak mu powiedzieć, że za chwilę zostanie sam? A może wrócić do niego i spróbować raz jeszcze? "100 i więcej sposobów na rzucenie faceta" to praktyczny przewodnik dla wyrafinowanych kobiet, które chcą i potrafią wziąć miłość we własne ręce. Napisana z dużym poczuciem humoru i przenikliwością książka przedstawia ponad sto sposobów na zakończenie związku, który się wypalił. Dowiedz się, jak odczytywać znaki świadczące o wygasaniu namiętności i o tym, że on myśli już o kimś zupełnie innym. Możesz wówczas pocałować go przyjacielsko na pożegnanie albo wymyślić słodką zemstę. W książce znajdziesz również cenne wskazówki, które pozwolą ci przetrwać najgorszy okres po rozstaniu i rozpocząć wszystko od nowa.

Lisa Sussman jest pisarką i dziennikarką. Zajmuje się poradnictwem seksualnym i partnerskim. Pisuje w wielu czasopismach kobiecych, w tym w "Cosmopolitan" i "Company".

Dominia | 2014-11-24
mariola | 2016-11-20