Seks - pozycje: 100 i więcej dogłębnych wskazówek

Tłumaczenie: Anita Zadziorny
Wydawnictwo: Vesper
poradniki

Rozpal namiętność za pomocą zdumiewających pozycji! Kuś go własną 'sekspertyzą'. Naciskaj miłosne guziczki i zabłyśnij jak supernowa. Będzie błagał o więcej! Więcej! WIĘCEJ! "Seks - pozycje: 100 i więcej dogłębnych wskazówek" to napisana przystępnie, choć nie bez wyrafinowania książka dla każdego, kto marzy o pokazie sztucznych ogni w łóżku.Pożegnaj się z monotonią klasycznych pozycji i odkryj pozycje sprawiające kosmiczną przyjemność. Jeśli chcesz dodać pikanterii swojemu życiu erotycznemu, ta książka pomoże ci spełnić najdziksze fantazje i odkryć własną cielesną inwencję.

Michelle | 2014-08-18
Na półkach: Posiadane, Przeczytane

Nic specjalnego, spis pozycji, każda na dwa sposoby (łatwiejszy i trudniejszy). Dobre dla początkujących i osób, które zapominają co by tu jeszcze i jak zrobić. Można sobie urządzić z partnerem losowanie np. 'dziś strona 18' ;)

Dominia | 2014-11-24
appledore | 2013-03-10