100 i więcej rzeczy, jakie kobiety powinny wiedzieć o mężczyznach

Tłumaczenie: Anita Zadziorny
Wydawnictwo: Vesper
5 (7 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Chciałyście kiedyś zrozumieć męską gadkę? O co mu chodzi, kiedy mówi: 'Zadzwonię'. Skąd macie wiedzieć, czy jest zakochany, czy właśnie chce dać nogę? Odkryjcie, dlaczego robi/mówi/myśli na swój jedyny, niepowtarzalny sposób. "100 i więcej rzeczy, jakie kobiety powinny wiedzieć o mężczyznach" to niezbędny przewodnik po tajemniczym świecie mężczyzn. Dowiedz się, co naprawdę siedzi mu w głowie, poznaj jego lęki, fantazje, fiksacje i uświadom sobie, co się z nim dzieje. Bez względu na to, czy spotykacie się po raz pierwszy, czy omawiacie przygotowania do Wielkiego 'M', książka ta pomoże ci odszyfrować ukryte w 'męskiej gadce' znaczenia i odkryć jego prawdziwe uczucia.

sigma122 | 2016-08-05
Przeczytana: 01 czerwca 2013

Trafiłam na tą książkę na wieczorze panieńskim koleżanki (dostała to "arcydzieło" w prezencie) i z ciekawości pożyczyłam. Jest to w sumie kolejny poradnik, wydany chyba dla naiwnych gimnazjalistek...Jak ktoś ma nadprogramowe 20 min, np. czekając w kolejce do lekarza, to lektura jest akurat. W sumie w stylu - ani to mądre, ani potrzebne, może trochę zabawne...

Michelle | 2014-08-18
Na półkach: Posiadane, Przeczytane

Dla mnie nic nowego i bez szału. Chociaż niektórym panią radziłabym przeczytać, zwłaszcza tym, które mają typowo kobiece spojrzenie na świat. Niestety, jesteśmy różni, dlatego się uzupełniamy, a ta książka zapobiegnie głupim kłótnią, czy nieustannym fochom (które i tak nic pozytywnego nie wnoszą) i zmarnowanym nerwom obu stron. Niektóre rzeczy trzeba po prostu przyswoić i pogodzić się z nimi. Ta książka, w zwięzły sposób opisuje i tłumaczy dlaczego jest tak, a nie inaczej oraz dlaczego w pewnych momentach należy sobie po prostu odpuścić, bo 'on i tak nie zrozumie'. Dla pań, które ciągle strzelają fochy i nieustannie kłócą się o błahostki będzie to cenna lektura ;)

| 2010-03-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam :)
Przeczytana: 24 marca 2010

Zabawna książeczka z czasami celnymi spostrzeżeniami, czasami trochę przesadnymi wnioskami. Nic obowiązkowego, koniecznego, ot do 'czytnięcia' w wolnych 20 minutach :)

agape1990 | 2012-10-28
Przeczytana: 30 października 2012

Takie tam sobie gdybanie na małą przerwę :)

Agnieszka | 2014-12-02
Dominia | 2014-11-24