Mężczyzna funkcjonalny. Jak go wykorzystać na 350 sposobów

Wydawnictwo: Vesper
6 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Man management. Over 350 ways to get the most from your man.
978-83-61524-23-6
poradniki

"Mężczyzna funkcjonalny" to praktyczny przewodnik dla wyrafinowanych kobiet, które chcą i potrafią wziąć miłość we własne ręce. Napisana z dużym poczuciem humoru i przenikliwością książka przedstawia, jak flirtować, a następnie oczarować i zdobyć mężczyznę naszych marzeń, jak z niego wydobyć to, co najlepsze oraz jak go porzucić w bezbolesny sposób. Oto zbiór porad doskonałych dla każdej z nas! Dowiedz się, co naprawdę siedzi mu w głowie, poznaj jego lęki, fantazje, fiksacje i uświadom sobie, co się z nim dzieje. Bez względu na to, czy spotykacie się po raz pierwszy, czy omawiacie przygotowania do Wielkiego M, książka ta pomoże ci odszyfrować ukryte w męskiej gadce znaczenia i odkryć jego prawdziwe uczucia.

boska_bestia | 2011-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2011

No cóż, nie spodziewałam się niczego ekscytującego.
Całkiem fajne, jak podchodzi się do tego z dystansem ;)

Monika | 2011-08-19
Przeczytana: 25 sierpnia 2011