Namiętność

978-83-62885-02-2
Aleksandra Kubiak
sierota potajemny romans szpieg

"Namietnosc" to sredni kryminal z przecietnym watkiem milosnym.
Poczatek ksiazki zaintrygowal mnie. Polubilam Willa i Melisse, kibicowalam im cala powiesc. Mniej wiecej w polowie historii watek romantyczny zaczal mnie draznic, a scislej mowiac, draznic zaczela mnie glowna bohaterka. Autorka zaniedbala ich romans, na rzecz akcji kryminalu.
Ksiazka ma wiele zalet, ale nie wyroznia sie niczym szczegolnym.
Okladka i tutul sa nieadekwatne do tresci.
Czytalam lepsze romanse/kryminaly.

"Namietnosc" to sredni kryminal z przecietnym watkiem milosnym.
Ksiazka ma wiele zalet, ale nie...

Słaby romans, słaba akcja. Strasznie mi się dłużyła. Zachowania bohaterów mało prawdopodobne, a ich przemiany stanowczo za szybkie.. Dużo nieścisłości, pomyłek... Przeczytałam 90 procent i ostatnie dwie strony. Miałam dość

Połączenie romansu i sensacji. Niestety romans kiepski. Wątek sensacyjno-kryminalny dużo lepszy. Główna bohaterka straszliwie drażniąca.

Bardzo fajny kryminał, trzymający w napięciu i z zawrotnymi akcjami dużo ucieczek przed zabójcami, miłość, obawy o dalsze losy. Pierwszy raz mam styczność z tą autorką i bardzo podoba mi się sposób pisania jest lekki i nie zagmatwany, wszystko jest zrozumiałe.
Warto przeczytać jeśli ktoś lubi kryminały i książki które zaskakują :)

Warto przeczytać jeśli ktoś lubi kryminały i książki które zaskakują :)

Bardzo dobra, wciągająca książka. Chociaż myślałam, że będzie mi szło opornie, bo to jednak nie całkiem mój gatunek, ale okazało się, że szybko się czyta tę książkę, pewnie dlatego, żeby dowiedzieć się, co dalej będzie się działo z głównymi postaciami książki.

Dla mnie ta książka to taki "lightowy" J.Bond.
Sporo tu pościgów, morderstw, ale jest także miłość, namiętność i odrobina seksu. Ja czytałam z zapartym tchem. Polecam wszystkim, którzy chcą przeżyć ciekawą przygodę.

Dla mnie ta książka to taki "lightowy" J.Bond.

"Namietnosc" to sredni kryminal z przecietnym watkiem milosnym.
Ksiazka ma wiele zalet, ale nie wyroznia sie niczym szczegolnym.
Okladka i tutul sa nieadekwatne do tresci.
Czytalam lepsze romanse/kryminaly.

"Namietnosc" to sredni kryminal z przecietnym watkiem milosnym.
Ksiazka ma wiele zalet, ale nie...

Jest to jedna z tych książek w których okładka przyciąga wzrok i zachęca do przeczytania. Niestety treść nie przebiła wrażenia jakie wywarła na mnie okładka. Jest to romans pomieszany z sensacją w której brakuje napięcia.

A teraz coś o moim małym błędzie...
Książka Namiętność leżała w mojej biblioteczne około półtora roku, bo zawsze było coś innego. W końcu podczas sesji zasiadłam by w końcu przeczytać i... NIE POTRAFIŁAM SIĘ OD NIEJ ODERWAĆ.
Można powiedzieć, że momentami akcja zwalniała, wydarzenia zbyt nieprawdopodobne, ale przecież to fikcja - a ta może sobie na to pozwolić.
Czytanie pochłonęło mnie i wręcz pożarłam książkę w kilka godzin.
POLECAM każdemu kto lubi romansik wpleciony w ciągłą akcje i komu nie przeszkadza (tak jak mi),że coś wydaje się przesadzone. Książka bez wątpienia warto przeczytania.
Główna bohaterka, Melissa, urocza i choć raz nie tak ciapowata i mimozowata jak w większości takich historii. Kobieta ma pazur, a jeszcze w takiej historii to strzał w dziesiątkę.
Will jako milioner, playboy i ideał? Mogłoby wydawać sie oklepane, ale jego postać jest również ciekawa i doskonała dla tego dzieła.

Polecam :)

A teraz coś o moim małym błędzie...
Czytanie...

Muszę przyznać, że Louise Bagshawe naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła. Autorce nie zabrakło lekkości w opowiadaniu tej historii. Z wypiekami na twarzy poznawałam losy Melissy i Will'a, a dzięki przyjemnemu stylowi Louise nie chciałam jej odłożyć nawet na chwilę. Mocne charaktery bohaterów, wartka akcja i prosty język sprawiły, że "Namiętność" okazała się naprawdę świetną lekturą, którą pochłonęłam w jeden dzień. :)

• Romans
  • 2017