Nieznajomy

Okładka książki Nieznajomy Megan Hart
Okładka książki Nieznajomy
Megan Hart Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
czerwona seria
Stranger
Czarna Owca
2014-06-18
2014-06-18
Anna Czechowska
nieznajomy seks biznes sekret miłość pieniądze obsesja namiętność

Całował ją w pi...,tak bohaterka mówi.Bardzo mnie to rozbawiło. Erotyki czytam raz na 200 lat.

Niesamowicie...nudna. Główna bohaterka, choćby nie wiem jak się starała, nie potrafi wzbudzić sympatii. Apodyktyczna, a zarazem dająca sobie wejść na głowę tatusiowi. Sama nie wie czego chce. Książka pełna sprzeczności. Taka jest dumna z siebie, że firma lepiej prosperuje od kiedy ojciec jej ją przekazał, a zaraz jest mowa o tym, jak u niej ciężko z finansami i że do końca miesiąca będzie się żywić samymi zupkami chińskimi. Ale za to stać ją, żeby płacić facetom za seks...No cóż sprawa priorytetów. Ogółem myślałam, że będzie lepsza, a tu wielkie rozczarowanie.

Książka niezła jak na tą tematykę. Nie przesadzona w żaden dziwny sposób. Przyjemnie się czytało, ciekawe opisy i nawet wciągającą fabuła ;)

Nie pamiętam kiedy ani dlaczego dodałam tę książkę na półkę "do przeczytania", ale chyba musiałam mieć jakieś zaćmienie, bo to nie było to, czego się po niej spodziewałam. Fabuła interesująca, ale erotyk z tej książki bardzo słaby. Język też pozostawia wiele do życzenia. Zdecydowanie lepiej przyswaja mi się ładnie napisane książki niż te wulgarne.

Książka jako erotyk jest niestety słaba. Sceny mało rozbudzające zmysły. Ma ona delikatny pieprzyk + dosyć ostry język jeżeli chodzi o nazewnictwo części ciała :)
Natomiast dużym plusem jest tu sama fabuła. Szkoda że autorka trochę nie rozkręciła tematu rodzinnych problemów, nie cofnęła się do przeszłości, by trochę więcej nam przedstawić życie bohaterów.
Miejsce pracy Grace również dodało tej książce to "coś".

Miejsce pracy...

Tej autorce chyba już podziękuję...
Zwykle po przeczytaniu książki od razu szukam innych tego samego autora, ale w tym przypadku raczej sobie odpuszczę. Nie było w tej książce nic, co by mnie do tego przekonało.
Pomysł na fabułę był fajny, wykonanie już niekoniecznie.
Niby czytało się przyjemnie, ale były momenty gdy postawa głównej bohaterki za bardo przytłaczała jak na tego rodzaju książkę.
Poza tym ten okropny język! Megan Hart potrafi jednym słowem zniszczyć kilkuakapitowy bardzo apetyczny opis. To bardzo frustrujące...

Tej autorce chyba już podziękuję...
Pomysł na fabułę był fajny, wykonanie już niekoniecznie.

" Oceniając książki, kierowałam się prostym prostym kryterium: do setnej strony oczekuję śmierci, ostrego seksu albo zdrady. Jeśli nic takiego się nie zdarzy, odkładam ją i nie tracę więcej czasu,"

"Moje serce opadło, a żołądek podskoczył. Spotkały się gdzieś pośrodku, z głośnym p l a s k."

"Żeby naprawdę docenić radość, trzeba najpierw doświadczyć smutku."

"Żeby naprawdę docenić radość, trzeba najpierw doświadczyć...

Ciekawa książka, może nie taka aż bardzo, jak inne, które czytałam w tej tematyce, ale da się ją przeczytać. Jak ktoś lubi tę autorkę, to ta książka powinna się podobać ;)

Bardzo fajna książka.
Pełna zawirowań emocjonalnych. :D
Polecam. :D

Bardzo fajna książka.
Pełna zawirowań emocjonalnych. :D
Polecam. :D

Erotyk? Raczej nie. Zbyt wulgarna. Bardziej podobało mi się pokazanie miejsca w którym pracuje Grace, podejścia ludzi do tego tematu i rzeczywistości z jaką się spotykają i jak przez to przechodzą. Na co dzień człowiek nie zdaje sobie z tego sprawy.

• Erotyk
  • 2015