Wyścig po miłość

Wydawnictwo: Remi
Girl on the Run
miłość, sport,
Lucy

Jeśli lubisz powieści Sophie Kinselli i Emily Griffin, ta książka na pewno Ci się spodoba. On byłby wspaniałą zdobyczą, gdyby tylko ona mogła go dogonić… Abby Rogers już się zdarzało dbać o linię - wtedy zamiast dwóch babeczek z jagodami zjadała na śniadanie jedną. Odkąd pochłania ją prowadzenie własnej firmy, Abby nie ma czasu ani na ćwiczenia, ani na miłość. Kiedy atrakcyjny trener...

On byłby wspaniałą zdobyczą, gdyby tylko ona mogła go dogonić…

Abby Rogers już się zdarzało dbać o linię - wtedy zamiast dwóch babeczek z jagodami zjadała na śniadanie jedną. Odkąd pochłania ją prowadzenie własnej firmy, Abby nie ma czasu ani na ćwiczenia, ani na miłość. Kiedy atrakcyjny trener zachęca ją, by dołączyła do Klubu Biegacza, Abby nagle odczuwa nieodpartą ochotę na aktywność fizyczną. Niestety, pierwszy trening to upokorzenie: nie dość, że musi ćwiczyć w różowych legginsach, to jeszcze o mało nie wypluwa płuc. Po takim upokorzeniu zarzeka się, że nigdy nie wróci do klubu.
Wtedy jej pracownica Heidi zjawia się w firmie z bardzo złą wiadomością, która na zawsze odmieni ich życie.

źródło opisu: Remi, 2012

źródło okładki: wydawca

Jestem już po tej lekturze, a miło się zrelaksowałam i uśmiałam jest to miła,sympatyczna powieść,,strasznie polubiłam Abby główną bohaterkę jest to wspaniała, ciepła osoba bierze udział w klubie biegacza, żeby pomóc przyjaciółce Heidi chorej na stwardnienie rozsiane,,ofiaruje jej pomoc i zbiórkę pieniężną na ten szczytny cel.
Przejmująca, wzruszająca książka o miłości, o poświęceniu...i przyjaźni.
Cudowna powieść chwyta za serce!!!!

Liza | 2017-03-14
Przeczytana: 14 marca 2017

Abby, to kobieta biznesu, prowadzi własną firmę, od jej założenia, jej forma fizyczna zeszła na drugi plan. Jednak za namową przyjaciółki postanawia dołączyć do Klubu Biegacza. Na pierwszym treningu dostaje niezły wycisk i świadkiem jej upokorzenia jest przystojny nieznajomy (którego niedawno niemal nie przejechała autem), zamierza więc zrezygnować z treningów. Jednak wtedy Heidi, pracownica, ma dla niej pewne złe wieści, które zmieniają perspektywę i decyzję Abby.

„Wszystko blednie w obliczu jej dramatu.”

Abby jest pewna jednej rzeczy: chce się podjąć biegu w maratonie i chce pomóc Heidi. Ale czy chcieć to móc i czy pójdzie to łatwo? Jak się pewnie domyślacie, nie będzie to prosta ścieżka, bohaterka przeżyje chwile załamań, wzloty i upadki, momenty dumy, wstydu i porażki. Komplikuje się też jej życie uczuciowe, Abby jest zauroczona pewnym przystojnym trenerem, ale czy to na pewno miłość i czy ktoś inny przypadkiem nie skradł jej serca?

„Wyścig po miłość” okazał się wbrew moim...

mania_kch | 2014-12-28
Na półkach: Przeczytane, 2014

Lekka, zabawna, obnażająca nasze słabości i wieczne bolączki, ale także momentami poważna i dająca nadzieję na lepszą przyszłość i podnosząca naszą wiarę w drugiego człowieka.Obok towarzyszącego nam humoru wywołanego przezabawnymi perypetiami głównej bohaterki, znajdziemy w tej książce także poważne wątki jak zdrada i jej konsekwencje a także ciężka choroba-stwardnienie rozsiane.
Abby jest bardzo ciekawą postacią , bardzo realistyczną, daleko (oj bardzo daleko) jej do ideału i może przez to ta książka, mimo przewidywalności jest właśnie taka ciekawa i warta przeczytania.
Polecam :)

Camilla | 2013-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2013

Książka posiada dużo zabawnych sytuacji oraz realnych wątków. Narracja pierwszoosobowa, wesoła i dowcipna. Pokazuje nam że nie ma sytuacji bez wyjścia oraz jak wiele znaczą przyjaciele. Zabawna, lekka powieść na wakacje. Rozdziały króciutkie przez co bardzo szybko się je czyta.
Co takiego jest w joggingu, że można dla niego stracić głowę? Kto chce wiedzieć musi sięgnąć po książkę.

Sylwia | 2012-08-13
Przeczytana: 12 sierpnia 2012

Lekka, bardzo przyjemna książka z dużą dawka humoru. Przypomina mi książki z serii "Nie dla mamy, nie dla taty lecz dla każdej małolaty", które czytałam jako nastolatka. Książka w sam raz na to, żeby usiąść i się zrelaksować:)

emerytka19 | 2014-11-10

Daję 10 gwiazdek bo już dawno tak się nie uśmiałam :))) Uwielbiam postać Abby, jej słabości, charakterek, wielkie serce i ogromne poczucie humoru.

Angel | 2014-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2014

Przyznam szczerze, że książka odrobinę mnie zaskoczyła. Pozytywnie. Spodziewałam się takiego typowego, lekkiego romansidła do przeczytania w jeden wieczór. I rzeczywiście książkę szybko się czyta, napisana dość humorystycznie, ale gdzieś tam przeplatają się wątki trochę ważniejsze niż ja Cię kocham, Ty mnie kochasz, ale spie**** gdzieś po drodze wszystko przez własną głupotę.
Jasne, są nieporozumienia, które gdzieś coś mogą popsuć, są rzeczy całkiem przewidywalne jak w każdym romansidle (co nie zmienia faktu, że i tak je lubię:P), ale osobiście jakoś tak, uwierzyłam w tę historię.
Fabuła nie skupia się tylko na głównej bohaterce, mamy kilka całkiem ciekawych wątków pobocznych. A i Abby trochę na głowie ma. (I w głowie na szczęście też!)
No i to bieganie.. Gdyby nie to, że jestem trochę kontuzjowana, sama bym najchętniej założyła adidasy na nogi i ruszyła biegiem przed siebie (i pewnie padła po jakichś 200 metrach;))

Charlie1608 | 2013-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2013

Ojej!! I jak tu nie skusić się na pączka? A może zamiast tego iść pobiegać? I znaleźć życiowy cel? Miłość?
Z taką lekturą ciężko nie wierzyć w szczęśliwe zakończenia ;)
I nie być zmotywowanym, bo ja jestem ;) I już nie zjem pączka. No może ostatni raz ;)

Dolores Celestial | 2014-01-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: marzec 2013

Do tej pory jedna z dwóch książek, która zmotywowała mnie do ruszenia tyłka z mieszkania.
Książka nie tylko pokazuje potyczki miłości oraz fakt, że nie wszystko, co zdaje nam się być idealne i fantastyczne, takie właśnie jest. Oprócz tego motywuje także do ćwiczeń. Pokazuje, że nigdy nie jest łatwo od samego początku. Na wszystko trzeba sobie zapracować.
Bardzo pozytywna książka, którą serdecznie polecam! :)

Akinom | 2015-04-09
Przeczytana: 07 kwietnia 2015

Dużo czasu zajęło mi przeczytanie tej książki. Na początku szlo mi opornie i robiłam kilkukrotne podejścia. Do 195 str brnęłam powoli (być może z braku wolnego czasu), jednak potem resztę stron przeczytałam jednym tchem w jeden wieczór. Książka na wolne wieczory, na odstresowanie się, aczkolwiek mówi również o poważnych sprawach, nad którymi warto się zastanowić. O sile przyjaźni, pogoni za pieniędzmi, (ale w szczytnym celu) pokonywaniu trudności i własnych ograniczeń. Polecam pomimo tego, iż czasem miałam wrażenie, że autorka opisując niektóre rzeczy posługuje się formułkami z encyklopedii. Wydaje się, że zamysł był ważniejszy od treści, jednak to akurat można wybaczyć, gdyż pisze o istotnych rzeczach, przez niektórych ludzi nie tyle lekceważonych co przemilczanych i zapomnianych, a przecież nie można zapomnieć, że obok nas są ludzie, którzy potrzebują pomocy, czy to finansowej czy bardziej duchowej...