Kumpelki, randki i ... wielkie pokusy

Cykl: Kumpelki, randki (tom 8)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Mates, dates and tempting trouble

"...Ciekawe, co by się stało, gdybym poznał cię, zanim zacząłem chodzić z Nestą - powiedział Luke, biorąc mnie za rękę i patrząc mi głęboko w oczy. Przeszył mnie dreszcz i cofnęłam dłoń. To niemożliwe, pomyślałam...". TJ zupełnie traci głowę, kiedy Luke, chłopak Nesty, wyznaje jej miłość. Stara się go unikać, ale gdy razem przystępują do pracy nad szkolnym projektem, Luke zostaje wybrany na...

TJ zupełnie traci głowę, kiedy Luke, chłopak Nesty, wyznaje jej miłość. Stara się go unikać, ale gdy razem przystępują do pracy nad szkolnym projektem, Luke zostaje wybrany na koordynatora jej grupy i TJ nie ma wyboru: musi regularnie się z nim spotykać.

Nieporozumienia i przemilczenia zagrażają przyjaźni kumpelek i dzielą je na dwa obozy: Lucy i Nestę oraz Izzie i TJ.

Czy ich przyjaźń przetrwa? I co na to wszystko Steve, chłopak TJ?

źródło opisu: [Egmont, 2007]

Justilla | 2010-09-06
Na półkach: Przeczytane, Zagraniczna
Przeczytana: 02 września 2010

Każda napisana takim samym schematem: problem, borykanie się z tym problemem, rozwiązanie. Bohaterkami są cztery (najpierw trzy) dziewczyny, a każda książka pisana jest z punktu widzenia innej (pierwsza Lucy, druga Izzie, itd.). Najważniejszym wątkiem w całej serii jest przyjaźń bohaterek i ich wzajemne wsparcie, zrozumienie i zaufanie. Każda niesie jakąś wartość. Wewnątrz tomy są przyozdobione różnymi obrazkami, ilustrującymi (podsumowującymi) dany wątek.

To czytadełka na jedną godzinę, czyta się szybko i przyjemnie. Jak to książki dla młodzieży. Kto lubi takie książki, to polecam.

Rasia | 2013-07-07
Przeczytana: 09 sierpnia 2012

To była jedna z najlepszych tego typu ksiazek dla nastolatek jakie przeczytałam. Jest wiele ksiazek o tej tematyce, ale ta mnie pozytywnie zaskoczyła. Wszystko jest w niej dokładnie opisane, a przeżycia głownej bohaterki są bliskie dziewczynom w tym wieku. Uważam że ksiązka była świetna, a wydarzenia i akcja dobrze przemyślana.

LittleStarryx3 | 2012-06-19
Przeczytana: 10 października 2011

Świetna i wciągająca książka dla nastolatek, przyjemnie się ją czyta.

Mackula | 2012-08-01

SUPER !! . Cała seria !!