Brunetki kontratakują

Cykl: Szkoła dla blondynek (tom 2)
Wydawnictwo: Znak
Brunettes Strike Back

Kolejna powieść autorki bestsellerowego Klubu niewiniątek, kontynuacja Szkoły dla blondynek. Annisa, która jest jedyną brunetką w nowej szkole na Florydzie, staje przed wielkim wyzwaniem dla drużyny cheerleaderek. Poza tym poznaje świetnego chłopaka i zawiera nowe przyjaźnie z dziewczynami z klasy. Doskonała rozrywka, pogodna lektura na wakacje! Kieran Scott to amerykańska autorka bestselle

źródło opisu: Znak, 2007

źródło okładki: Znak, 2007

Ruthless_Woman | 2013-09-15

Tak jak wspomniałam w notce o "Szkole dla blondynek" druga część nie była dla mnie rewelacją :(

soniek | 2011-02-08
Przeczytana: 07 lutego 2011

Druga część historii Annisy. Jak dla mnie ciekawsza niż poprzednia. Aczkolwiek niektóre sytuacje i ich rozwiązania były przewidywane. Jednak nawet to, nie zakłóca przyjemnego czytania. Lubię czytać takie lekkie, wakacyjne książki, bo pozwalają mi na chwilę zapomnieć o istniejącym świecie.

Crimelpoint | 2016-04-23
Przeczytana: lipiec 2011

Bardzo fajna i przyjemna lektura. Nie jest ona wybitna ani ambitna, jednak sprawia, że można całkowicie oderwać się od rzeczywistości i zapomnieć o wszystkich problemach.
Autorka trochę spłyca świat i przystawia rzeczy po prostu nierealne i idealna, jednak nie zmienia to faktu, ze warto ją przeczytać.

Mylengrave | 2013-02-23

Kontynuacja równie durnej powieści dla nastolatek. Bez konkretnej fabuły, bez wartości literackich, maksymalnie nieambitna opowiastka o dziewczynach, dla których kolor włosów zdaje się mieć znaczenie kluczowe. Żenada.

Bardzo mi się spodobała ta seria jestem zachwycona. Książki są naprawdę grube ale udało mi się przeczytać całą serię w dwa dni przy czym codziennie czytałam ok. trzy godzinki:*

Poziomkowa_ | 2012-11-06

Fantastyczne,po prostu fantastyczne...

Karolinaa3 | 2012-05-01

Książka nawet w miarę dobra. W sam raz dla nastolatki. Opowiada ona właśnie, o tej grupie ludzi, o ich problemach miłosnych, zazdrości, rodzinnych i z koleżankami. Czyli tak podsumowując? Typowa nastolatka, która nabawiła się problemów i próbuje z nimi walczyć. Książkę jak najbardziej polecam, jako krótką lekturę :)

Ervisha | 2011-01-04

Zanim zaczęłam czytać tę książkę starałam się przypomnieć sobie szczegóły poprzedniej części – „Szkoły dla blondynek”. Okazało się to niepotrzebne, bo można ją równie dobrze czytać bez znajomości poprzedniej.

Książka nie zachwyca ale tragiczna też nie jest. To takie typowe czytadło dla nastolatek.

Literatka | 2013-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2013

Jako książka młodzieżowa bardzo mi się podobała. Może nie jest rewelacyjna, jak pierwsza część, lecz nadal przygody Annisy są interesujące. Teraz spotyka się ona z przedstawicielkami swojej starej szkoły, szykują się kłopoty nie tylko w drużynie, lecz i z miłością jej życia.

Yuuki | 2011-12-05

Co będzie dalej ze szkołą dla blondynek??? Mam nadzieję że się dowiem...