Miłosne zaklęcia

Wydawnictwo: ADAMUS
Hexentricks & Liebeszauber
83-60333-05-X
Afrodyta

Kati wraz z Milą i Hanną zakładają klub czarownic. Nie mają wątpliwości, że dzięki magicznym sztuczkom uda im się znaleźć chłopaka dla Kati. Nie wiadomo tylko, który jest tym właściwym...

Natalia | 2012-12-26

Idealna książka dla nastolatek, o miłości, zauroczeniu i przyjaźni.

Luna | 2016-09-14
Przeczytana: 14 września 2016

Kolejna świetna powieść!!!! <3 3 przyjaciółki zakładają Klub Czarownic!!!! ;) Do Kati przyjeżdża z Bawarii kuzyn Florian... Dziewczyna na początku go nie lubi, ale pod koniec pobytu zostają parą... <3 Flori dwukrotnie uratował Kati życie... :D Gorąco polecam zwłaszcza na relaks i poprawę humoru!!!:D :) <3 :* ;* ;)

lawrencebrown | 2011-08-18

Kolejne miło spędzone chwile z ciekawą książką, czyli odpoczynek od wampirów, demonów i upadłych aniołów.

Yuuki | 2011-12-04

Nie mogę znaleźć jej w bibliotece, ale będę szukać

Rasia | 2013-07-10
Przeczytana: 17 kwietnia 2009

Muszę przyznac, że ksiazka mnie nawet zaskoczyła. Myślałam, że będzie całkiem banalna, lecz pojawiły się ciekawe i niespodziewane wątki. Jedna z ksiązek typowo dla nastolatek. Czytałam ją, gdy byłam młodsza i bardzo mi się podobała. Polecam.

Ayano | 2012-05-28

Kupiłam kiedyś dwie książki z tego cyklu, ale pieniądze wyrzucone w błoto. Nic ciekawego, kolejna książka z serii: `Miłość i nastolatka `.

Martyn | 2011-07-05

czytałam sto lat temu.Jedna z nudniejszych książek jakie czytałam.

Nebbia | 2015-07-07

Zabawna książka dla młodych czytelniczek.

Nicol | 2017-03-29
Itak | 2016-10-21