Moi kumple milionerzy

Media Rodzina
2011-01-01
2011-01-01
Małgorzata Hesko-Kołodzińska

Książkę przeczytałam ze względu na to, że ją dostałam. Szczerze mówiąc, nie spodobała mi się za bardzo. Taka młodzieżówka, wg. mnie dosyć naiwna. Prosta fabuła, niespecjalnie interesująca, zakończenie również nie było jakimś zaskoczeniem. Ale nie mogę skreślić książki zupełnie - lekka i prosta lektura na wieczór, przyjemna. Tyle mogę powiedzieć

Mówiąc krótko, książka była bardzo sympatyczna i fajna. Szybko i dobrze się ją czytało, choć okładka osobiście strasznie mi się nie podobała, choć to tylko taka moja uwaga, niby nieistotna co do treści, ale mi się po prostu źle czyta książkę z okładką, której nie lubię. Poza tym książka nawet wciągająca i interesowało mnie jak potoczą się dalsze losy bohaterki. Bardzo fajnie napisana, przez co się przy niej nie nudziłam, mimo tego, że książka ma raczej spokojny klimat. Uwiodła mnie swoim charakterem i mówiąc szczerze nie sądziłam, że tak mi się spodoba. Książka była wesoła i opowiada o zwykłym, lecz niecodziennym życiu głównej bohaterki, która ma różne, czasem śmieszę przeżycia.

Książka jest rewelacyjna. Czyta się ją bardzo przyjemnie, akcja jest ciekawa. Polecam książkę wszystkim osobom, które zazdroszczą innym ludziom. Pokazuje, że bogaci to też ludzie, którzy mają uczucia i oprócz zawartości portfela i statusu nie różnią się od "przeciętnego" człowieka.

Mimo już wykraczam sporo poza grupę docelową uważam że książka Cathy Hopkins jest naprawdę dobra. Do przeczytania zachęcił mnie opis i tytuł który doskonale oddaje klimat całości. Uważam, że jest to idealna książka dla młodszej młodzieży, lekka zabawna idealna na wakacyjne dni.

Książka jest bardzo dobra,lekka i przyjemna!Aż chcę się czytać,Bardzo lubię takie tematyki,choć przyznam że początek był nudny,bo ze 2 rozdziały były o tym jak wygląda ich nowy dom i co oni o nim twierdzą.Polecam!

"Moi kumple milionerzy" sama nazwa książki spodobała mi się, gdy zobaczyłam ją w bibliotece.
Życie Jess przewraca się do góry nogami, gdy przeprowadza się z ojcem do luksusowego apartamentu. Jess jest pływaczką, jest zadowolna, że w apartamencie, w którym mieszka jest basen i dzięki temu może sobie pozwolić na częstsze treningi. Jednak nie wszystko jest kolorowe... w życiu jej i jej rodziny.

Chwyciłam bo mam teraz dużooooooo wolnego i można postradać zmysły nic-nie-robiąc [naprawdę!- ile można spać do 12 i jeść sernik babci ? XD)
Jestem pozytywnie zaskoczona! Prosty język, wartka akcja miła i przyjemna na deszczowe wieczory. Kilka razy zdarzało misie zaśmiać :)
Polecam jako prezent dla osób chodzących do szóstej klasy (odbiera mich jako potencjalną grupę czytelników >__< )

Lekka książka,mało ambitna

Lekka książka,mało ambitna

Książka opowiada o spokojnej Jess,kiedy jednak jej taka dostaje pracę w kompleksie Porchester park gdzie mają zamieszkać same gwiazdy z całego świata ,Jess czuje się zagubiona obok takich sław.
Polecam,świetna książka :)

Polecam,świetna książka :)

Jest to książka, którą czyta się z zaciekawieniem. Każda historia jest inna.

Jest to książka, którą czyta się z zaciekawieniem. Każda historia jest inna.

• Literatura dla młodzieży

Dodaj cytat z książki Moi kumple milionerzy