Królowe życia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kocha, lubi, szanuje...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Teen Queens and Has-Beens

Lia ma wszystko - wspaniały dom i rodzinę, przyjaciół, urodę i talent - a przy tym jest miłą i bezpretensjonalną dziewczyną. Kiedy jednak w efekcie gry "Prawda, wyzwanie, całus czy obietnica" Lia umawia się z najprzystojniejszym chłopakiem w szkole, Kaylie, szkolna "królowa życia", która jest w nim zakochana, staje się jej zażartym wrogiem. Kaylie i jej koleżanki zaczynają prześladować Lię - rozpowszechniają o niej plotki, wysyłają jej pogróżki i szydzą z niej, pozbawiając ją w ten sposób wiary w siebie. Lia już nie wie, kim naprawdę jest, dlaczego koleżanki tak jej dokuczają i gdzie są jej prawdziwi przyjaciele.

Kamila | 2011-09-11

Lia to na pozór zwyczajna dziewczyna, która przeniosła się do innej szkoły i ma kłopoty z aklimatyzacją w nowym otoczeniu. Lecz pozory mylą, gdyż Lia nie jest wcale tak zwyczajną nastolatką. A dlaczegóż to? A to, dlatego, że jest córką bogatej gwiazdy rocka, ma ogromną posiadłość, matkę eks-modelkę, znane i lubiane rodzeństwo oraz niesamowitą urodę, którą wyróżnia się wśród swoich rówieśników. Więc w czym problem, skoro jest piękna, bogata i do tego inteligentna? Dlaczego jej życie zamienia się w koszmar, gdy podczas walentynkowej dyskoteki podejmuje się wyzwania rzuconego przez przyjaciółkę?

Wszystko to, dlatego, że szkolne „królowe życia”, czyli Kaylie i jej świta są niesamowicie zazdrosne o to, co posiada Lia. Ponadto tego, że są zazdrosne o wszystkie dobre, na które tak właściwie nie miała wpływu, Kaylie zazdrości Lii chłopaka, najprzystojniejszego w szkole, który wybrał główną bohaterkę, a nie ją, szkolną piękność. Wtedy właśnie, mstliwa zazdrośnica postanawia zamienić życie...

Ervisha | 2010-10-21

Nudna, nie wciągająca, naciągana, nijaka

Moneczka | 2015-02-12
isobel | 2014-01-23