Być córką gwiazdy

Wydawnictwo: Amber

Chcesz wiedzieć, jak to jest być córką megagwiazdy – potwornie bogatej i niewiarygodnie sławnej? Poznaj Hollywood Bliss Winterman (dla przyjaciół Holly). To córka Kandhi, megagwiazdy pop, idolki milionów fanów, jednej z najbogatszych kobiet świata. I wcale nie najszczęśliwsza dziewczyna na świecie. Co zrobi Holly, kiedy mama postanowi zmienić ją w miniaturową wersję samej siebie, podczas gdy...

Co zrobi Holly, kiedy mama postanowi zmienić ją w miniaturową wersję samej siebie, podczas gdy ona marzy o czymś zupełnie innym?

TINA1912 | 2015-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2015

Holly jest córką światowej sławy muzyki pop i jednej z najbogatszych kobiet świata - piosenkarki Kandhi. Jest jednak też zwykłą dziewczyną, która chce mieć normalne życie. Nie pomaga jej jednak matka, która zabiera dziewczynkę ze szkoły aby przemienić ją w swoja małą kopię. Holly jednak się to nie podoba i próbuje pozostać sobą za wszelką cenę. Polecam tę książkę bardzo przyjemna i śmieszna lektura!
Ocena:
bohaterowie 7/10
treść 8/10
język 8/10
okładka 6/10

SuzAfro | 2013-07-31
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 31 lipca 2013

Książki Rayban są same w sobie bardzo dobre i potrafią wciągnąć, aczkolwiek gdy dochodzisz do końca dopiero kapujesz się i pytasz w duchu: " Jak to? I że niby to ma być koniec? Przecież z tego nic nie wynika."
Zawsze po zakończeniu jakiejkolwiek Jej książki mam wrażenie że zapomniała dopisać tak naprawdę prawdziwego zakończenia.
A szkoda, bo to były zazwyczaj dobre materiały na czołowe miejsca w gazetach...

becha | 2010-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2010

Krótka przyjemna, lekka. Irytujący obraz matki, nawet przy zakończeniu. Co z tego, że matka jest kobietą show-biznesu, ale żeby wyznaczać córce 10 minut na widzenie? Przeraziło mnie to i zaczęłam doceniać swoją własną matkę. Lekko zniechęciło na początku. Ogólnie książka warta polecenia.

MyBooks Nasze-recenzje | 2013-01-11

Książkę znalazłam w bibliotece. Najbardziej przyciągała mnie z całego stosika, więc od niej zaczęłam. Jest ona napisana młodzieżowym i prostym językiem, przez co treść jest przystępna dla nastoletniego czytelnika. Autorka doskonale obrazuje odczucia Holly, a także doskonale obrazuje życie córki wielkiej gwiazdy. Jak żyć gdy rówieśnicy lubią Cię ze względu na rodzicielkę, nie możesz wychodzić sama z mieszkania i jesteś świadkiem wiszącego na włosku związku swojej bogatej matki? Ta książka to pokazuje. Jest tam też zawarta sytuacja, jaka jest normalna przy pracujących rodzicach (w tym wypadku szybciej pracoholikach), a mianowicie że rodzice mają mało czasu dla swoich pociech. Książkę polecam, jest warta przeczytania.

Pełna recenzja: http://my-books-1220.blogspot.com/2013/01/recenzja-ksiazki-byc-corka-gwiazdy.html
Blog MyBooks-Nasze Recenzje: http://my-books-1220.blogspot.com/

SillyGirl | 2010-09-04
Przeczytana: 04 września 2010

Książka bardzo mi się podobała. Wypożyczyłam ją z biblioteki (rzadko to robię, bo książki wolę kupować a nie wypożyczać.) i nie wiedziałam, czego się spodziewać. Ogólnie lubię inne książki, ale jakoś się skusiłam i zaczęłam ją czytać. Lekka, szybko się czyta. Nie podobały mi się tylko niektóre zachowania głównej bohaterki. Dla jej mamy ważniejsza była kariera, a ona nic. I oczywiście nie podobał mi się stosunek mamy do córki. Widać było, że zależy jej tylko na sławie, a córkę olewała. Na początku książki poświęcała jej tylko dziesięć minut dziennie, a pod koniec to całe "szczęśliwe" zakończenie nie było dla mnie jakoś wiarygodne. Ale polecam książkę. Ja przeczytałam ją w jeden dzień. :)

Alicja | 2011-12-22
Przeczytana: 2008 rok

Książkę czytałam jakiś czas temu, ale zaciekawiła mnie. Nie pamiętam za wiele, chociaż mam wrażenie, że miałam ochotę na przeczytanie następnej części . Dla 12, 13 letniej dziewczyny myślę, że była by ok.:)

foreverrebel | 2011-01-23

Niczym mnie nie zachwyciła, czasami wręcz nudziła.

Scarlett | 2011-09-18

Moim zdaniem książka nie była ciekawa. W połowie zaczeła mnie nudzic. Racja jej matka była straszna ale ogólnie fajne byłoby być córką gwiazdy.

Noelle | 2013-03-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2010