Okładka książki Spokojny mózg. Neuronaukowe i psychologiczne narzędzia budowania odporności psychicznej Justyna Żejmo
Justyna Żejmo Wydawnictwo: Sensus popularnonaukowa
popularnonaukowa
Sensus
2024-04-02
2024-04-02

znajdziemy tu mnóstwo interesującej wiedzy teoretycznej potwierdzonej licznymi badaniami naukowymi 🤩
a uzupełnieniem tego wszystkiego są praktyczne ćwiczenia 👌🏼

warty podkreślenia jest tu prosty, przystępny język ułatwiający zrozumienie wyłożonej tu wiedzy naukowej dosłownie każdemu ✍🏼
gwarantuje, że żaden z czytelników nie będzie miał nawet najmniejszych problemów ze zrozumieniem treści 😉
zastosowano tu również bardzo ciekawy zabieg 'antyrozpraszający' > co jakiś czas pojawiają się zabawne wtrącenia skutecznie przyciągające uwagę czytelnika 😀📖
dodatkowo pomiędzy tą teoretyczną treścią znajdują się praktyczne przestrzenie, czyli wolne miejsca na wykonanie ćwiczeń i notatki własne 📝
a całość okraszona jest drobnymi grafikami 🖼

to ciekawa i wartościowa lektura, która myślę dla wielu będzie stanowić inspirację 😊
jest zdecydowanie warta poświęcenia szczypty Waszej uwagi 🤗

a uzupełnieniem tego wszystkiego są praktyczne ćwiczenia 👌🏼

W czasach, gdy żyjemy szybko i intensywnie, spokój stał się dobrem luksusowym.
W swojej książce „Spokojny mózg” Justyna Żejmo @just.in_brain pokazuje, że „najskuteczniejszym dziataniem wspierającym zdrowie cztowieka we współczesnym świecie jest budowanie i wzmacnianie odpornosci psychicznej”. Poradnik pełen jest wiedzy teoretycznej, badań naukowych i praktycznych ćwiczeń w nurcie TSR. Dostajemy tu gotowe narzędzia, dzięki którym zyskujemy szansę na zatroszczenie się o równowagę i odporność psychiczną, obniżanie napięcia i regulowanie trudnych emocji w codziennych zmaganiach - a co za tym idzie, na zyskanie spokoju, zwiększenie samoświadomości i znaczne poprawienie swojego komfortu życia ♥

W czasach, gdy żyjemy szybko i intensywnie, spokój stał się dobrem luksusowym.

Merytoryczna, interesująca, inspirująca.

Książka Justyny Żejmo “Spokojny mózg” to połączenie wiedzy naukowej przekazanej w przystępny sposób z workbookiem, dzięki którym czytelnik może uzyskać stan METASPOKOJU.

Jak pisze autorka “najskuteczniejszym działaniem wspierającym zdrowie człowieka we współczesnym świecie jest budowanie i wzmacnianie odporności psychicznej”. W czasach, w których żyjemy szybko, coraz szybciej, najszybciej ta kwestia jest nad wyraz aktualna i potrzebna. Pomimo tego, że temat może wydawać się znany, wielokrotnie powielany, to czytając tę książkę powiewa świeżością.

Całość okraszona jest zabawnymi wtrąceniami, które pojawiając się w odpowiedniej chwili, bardzo skutecznie przywołują uwagę czytelnika.

Zdecydowanie warto poświęcić chwilę na jej lekturę. Może by tak zamienić scrollowanie lub oglądanie telewizji na zagłębienie się w słowach, które - przyswojone - zdecydowanie mogą mieć wpływ na poprawę jakości życia każdego z nas?

Polecam.

Merytoryczna, interesująca, inspirująca.