Silver. Pierwsza księga snów

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2016
Kerstin Gier Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Trylogia Snów (tom 1) literatura młodzieżowa
Silber - Das erste Buch der Träume
Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Zielone drzwi

30 Link do recenzji

Cudowna książka z wspaniałą fabułą i wątkiem miłosnym!

Seria ta ma po prostu niespotykany klimat. Jest jedną z tych serii, że po przeczytaniu pierwszej części od razu musisz sięgnąć po kolejną. Tematya również bardzo ciekawa, polecam wszytkim !

Silver - Pierwsza Księga Snów jest niesamowitą książką. Nawet pomijając to, co według mnie jest tu najbardziej niezwykłe czyli cały nowy, nieznany i niebezpieczny świat snów wykreowany przez autorkę pozostają nam jeszcze pełni życia oraz unikatowego charakteru bohaterowie. Cała seria jest według mnie wyśmienita i wciągająca tak, że czyta się bez tchu, nie mogąc przerwać!

No nieźle. Druga seria Kerstin Gier z jaką się zapoznaję.
Zaczyna się całkiem interesująco i uważam, że przypadnie do gustu wszystkim, którzy polubili trylogię czasu :))

Na półkach: , , , , ,

Ciekawy pomysł z tymi snami, nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Książkę czytało mi się bardzo dobrze, chociaż nie tego się spodziewałam. Zakończenie mnie zaskoczyło.

Wyzwanie LC 2020 - maj - Przeczytam książkę, która przykuła moją uwagę okładką.

Bardzo ciekawie wykorzystany motyw snu. Polecam.

Liv wraz ze swoją siostrą i mamą przeprowadza się do Londynu to już nie pierwszy raz, kiedy musi przyzwyczaić do nowego otoczenia .Na swojej drodze spotyka jednak czterech tajemniczych , a zarazem przystojnych chłopców . Coraz częściej Liv w swoich snach zaczyna napotykać zielone drzwi, chłopcy włączyli ją do ich kręgu . Na co czeka Liv , jakie szalone decyzje będzie...

Jako fanka Kerstin Gier polecam każdemu

Bardzo interesująca i wciągająca książka. Naprawdę się nie spodziewałam, że będzie tak dobra. Magia, tajemnice, trochę miłości . Wszystko to sprawia, że książka jest rewelacyjna. Nie mogłam przestać czytać. Strasznie mi się podobała. Nie mogę się doczekać, aż przeczytam następną część. Serdecznie polecam!

Książka dla młodzieży. Uwielbiam tą książkę! Magia, tajemnica, sny połączone w taki sposób jak robi to Kerstin Gier od razu wiadomo, że wyjdzie z tego prawdziwe arcydzieło. Doprawione szczyptą miłości.
Zakończenie było genialne, chyba nikt nie spodziewał się TAKIEJ mocnej końcówki.

Dyskusje

3 453