Fobos

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2016
Victor Dixen Wydawnictwo: Moondrive, Otwarte Cykl: Fobos (tom 1) literatura młodzieżowa
Phobos
Inne

Oficjalne recenzje i

Kosmiczne reality show

[ 20 ] Link do recenzji

Książka wywoływała we mnie sprzeczne emocje, od wewnętrznego rozbawienia, aż do złości na pewną osobę. Wkręciłam się od 3 rozdziału, co poszło na plus. Bardzo mi się spodobało przedstawienie historii, chociaż momentami brakowało mi perspektywy innych bohaterów niż Leonor.

Na początku przyjaźni się z Kris, ale w sumie to od połowy książki nie widać łączącej ich...

Świetna książka, lekka w czytaniu i mega wciągająca

Książka zupełnie nie przypadła mi do gustu. Sięgnęłam po nią, przeczytawszy wiele pozytywnych opinii, licząc na ciekawą fabułę, osadzoną w kosmosie. Opis dał mi duże nadzieje na świetną pozycję sciene fiction, a dostałam bardzo kiepską młodzieżówkę. Mam wrażenie, że w pewnym momencie interesowało mnie zupełnie coś innego niż autorkę. Podczas, gdy ja chciałam się dowiedzieć,...

Idealna na wakacje, żeby się odprężyć, a przy tym bardzo wciągająca i ciekawa. :)

Myślałam, że się nie polubimy - ale książka tak mnie wciągnęła, że byłam zła że się skończyła...

Ciekawa fabuła, osadzona w kosmosie. Przyjemnie się czytało. Żałuję tylko, że historia jest podzielona na tomy, nie jestem pewna czy sięgnę po kolejne.

Mi się bardzo podobała, osobiście uważam, że książka wyróżnia się na tle innych książek z tego gatunku. Tematyka ugryziona w dość oryginalny sposób, to na pewno. Długo się zbierałam, żeby ją przeczytać ale nie jestem zawiedziona :) Teraz czekam tylko na dokończenie serii.

Genialne reality show na marsie ♡ szkoda że wydawnictwo nie wydaje dalszych czesci

Książka na jeden wieczór, miło przy niej spędziłam czas i się zrelaksowałam. Nie podoba mi się jedynie, że w drugiej części książki akcja wyraźnie zwalnia.

Na początku byłam sceptycznie nastawiona, bo wolę scifi od romansów, ale jednak to połączenie zagrało bardzo dobrze! Jest suspens, nie ma mary-sujek, zakończenie w interesującym momencie, na pewno sięgnę po kolejny tom.

Dyskusje

2 188