Fobos

Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Kosmiczne reality show

19 Link do recenzji

Idealna na wakacje, żeby się odprężyć, a przy tym bardzo wciągająca i ciekawa. :)

Myślałam, że się nie polubimy - ale książka tak mnie wciągnęła, że byłam zła że się skończyła...

Ciekawa fabuła, osadzona w kosmosie. Przyjemnie się czytało. Żałuję tylko, że historia jest podzielona na tomy, nie jestem pewna czy sięgnę po kolejne.

Mi się bardzo podobała, osobiście uważam, że książka wyróżnia się na tle innych książek z tego gatunku. Tematyka ugryziona w dość oryginalny sposób, to na pewno. Długo się zbierałam, żeby ją przeczytać ale nie jestem zawiedziona :) Teraz czekam tylko na dokończenie serii.

Genialne reality show na marsie ♡ szkoda że wydawnictwo nie wydaje dalszych czesci

Książka na jeden wieczór, miło przy niej spędziłam czas i się zrelaksowałam. Nie podoba mi się jedynie, że w drugiej części książki akcja wyraźnie zwalnia.

Na początku byłam sceptycznie nastawiona, bo wolę scifi od romansów, ale jednak to połączenie zagrało bardzo dobrze! Jest suspens, nie ma mary-sujek, zakończenie w interesującym momencie, na pewno sięgnę po kolejny tom.

Mam wrażenie, że temat kosmosu jest jeszcze nieodkrytą płaszczyzną, po której autorzy nie chcą się poruszać. Kiedyś czytałam tylko ,,Marsjanina", więc moje zainteresowanie książką Dixena wzrosło. Już jakiś czas temu słyszałam piąte przez dziesiąte o tej powieści, ale nie przywiązywałam do tych głosów większej uwagi. Co wyjdzie z połączenia reality show z podróżą na...

Sam pomysł z reality show i fabułę kapitalny, natomiast poziom pisarstwa bardzo słaby nawet jak na książkę YA :(

Igrzyska śmierci w kosmosie, parę fajnych pomysłów, ale narracja miejscami tak infantylna że psuje efekt. Literatura dla dzieciaków.

Dyskusje

2 213