Przygody pana Bazylka

Wydawnictwo: Spis Treści
Potemka

"Przygody" sześcioletniego Bazylka, spisywane przez jego Tatę w internetowym dzienniku od 6 lutego 2002 roku, uzależniły tysiące internautów. Bazyl stał się bohaterem ich codzienności, a Badmo Ulubionym Tatą Polskiego Internetu. Blog Jacka Pałki znalazł się w czołówce rankingu "City Magazine", który pisał: "Strona o tak groźnie brzmiącej nazwie jest w istocie przesłodkim pamiętnikiem samotnego Taty.

źródło opisu: Wydawnictwo Spis Treści, 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Magdalena | 2011-12-01
Przeczytana: 2003 rok

Przygody Bazylka czytałam w specjalnym okresie mego życia -tuż po urodzeniu pierwszego dziecka. I mimo, że byłam pewna obaw co do macierzyństwa, ta książka większość ich rozwiała. I już wiem, że dzieci wychowywane przez fajnych rodziców wyrosną na fajnych dorosłych :)

Maya | 2014-03-25

Z synem przez świat - czyli o radości z tacierzyństwa. Inspirujące!

justonka2145 | 2016-11-15
Przeczytana: 02 października 2008