Na kłopoty - Bazylek

Wydawnictwo: W.A.B.
8374142006

Rzeczywistość nie może być nudna, kiedy jest się ojcem rezolutnego siedmiolatka. W nowej części przygód Bazylka i jego taty chłopiec odkrywa Internet, uroki zagranicznych wojaży oraz... świat polityki...

Ina1973 | 2016-01-12
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Bazylek jest coraz bardziej nadpobudliwy i nerwowy (ojciec kupuje zgrzewkami syrop z melisy,który już nie działa na dziecko).To bardzo obciachowe przyznać się na kartach książki,że odrabia się lekcje za dziecko! Nauczyciele plastyki nie powinni zadawać zadań do domu,bo i tak malują rodzice;)Najbardziej rozśmieszyły mnie pretensje do ojca o niespakowany klej (czyli ojciec ma także obowiązek pakowania Bazylkowego plecaka-szok!).Ciekawe co teraz Bazylek-nastolatek sądzi o twórczości swego ojca?

Agnieszka | 2013-03-25
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 25 marca 2013

Sięgnęłam po tę książkę spodziewając się drugiego Leszka Talki, ale niestety, zawiodłam się. To nie to.
Tytułowy bohater nie budzi sympatii, wręcz przeciwnie, zaczyna irytować po kilku kartkach.
Tata bohatera mam wrażenie pisał to z pozycji jak chce syna widzieć, a nie jaki on w rzeczywistości jest.
Książka wymęczona. Ja na blogu bym poprzestała na miejscu autora.

Maya | 2014-03-25

Bez świeżości dwóch pierwszych części, ale ciągle inspirujące :)

sourire | 2011-02-26

Czytałam tą książkę dawno temu,ale pamiętam,że mi się podobała.

Eva_Scriba | 2015-08-19
Przeczytana: 2008 rok