Polowanie na mężczyzn. Poradnik dla pań.

Tłumaczenie: Joanna Krahelska
Wydawnictwo: Arbor
Man Hunting. A Girl's Guide to the Game.
poradniki, mężczyźni, kobiety
poradniki
Monika

Subtelna sztuka polowania na mężczyzn stanowi ulubione zajęcie kobiet od dnia, w którym Ewa odkryła działanie jabłek jako przynęty. Jednak nigdy dotąd nie spisano wszystkich subtelności tego polowania tak szczegółowo i zabawnie, jak czyni to Cathy Hopkins. Wystawianie zwierzyny, flirtowanie i randki, jak go zdobyć i jak się z nim rozstać - jest to najbardziej nowoczesny poradnik dla pań, które...

Jednak nigdy dotąd nie spisano wszystkich subtelności tego polowania tak szczegółowo i zabawnie, jak czyni to Cathy Hopkins. Wystawianie zwierzyny, flirtowanie i randki, jak go zdobyć i jak się z nim rozstać - jest to najbardziej nowoczesny poradnik dla pań, które chcą polować w stylu lat 90-tych.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: http://www.conrada11.pl

Monika | 2013-03-10
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 09 marca 2013

Potworna beznadzieja!
Nie wiem doprawdy, czy to ma być poradnik czy ma nas rozbawić. Mnie tylko zaskoczył. Bardzo negatywnie.

Aiwlys | 2014-02-09
Na półkach: Przeczytane, Na półce
Przeczytana: 09 lutego 2014

Prosta i miła w odbiorze książeczka na wieczór. Mnóstwo sarkastycznych zwrotów, sytuacji i rad, z których można się uśmiać. Nie należy brać dosłownie :D Obrazki mnie zabiły!

Fragile | 2014-11-05
Na półkach: Przeczytane, Lepsze życie
Przeczytana: 04 listopada 2014

szybka w czytaniu i przezabawna, a przy tym niegłupia i obawiam się, boleśnie prawdziwa :)

mariola | 2016-10-28
Ylienna | 2013-11-02