Clone

Okładka książki Clone Aleksandra Negrońska
Okładka książki Clone
Aleksandra Negrońska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Students (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Students (tom 1)
NieZwykłe
2022-12-21
2022-12-21
9788383202402
New Adult Przyjaciele Studia

Świetna książka. Może i wykorzystuje większość znanych schematów w tego typu historiach, ale jest to zrobione w tak dobry sposób, że wcale mi nie przeszkadzało.

KOCHAM całym serduszkiem #rozpustnicyzkamienicy
Mimo że zaczęłam czytać na początku marca i po około 230 stronach porzuciłam Clone, to po miesiącu do niego wróciłam i pochłonęłam w chwilę - warto było wrócić - seria stała się moimi COMFORT BOOKS <3

KOCHAM całym serduszkiem #rozpustnicyzkamienicy

rewelacyjna książka!!! To właśnie jedna z tych, która sie kocha od pierwszej strony

Straszna grafomania. W książce brakuje dosłownie wszystkiego: fabuły, logiki, ciekawych bohaterów oraz słownictwa. Ilość użytych przekleństw porażająca - ani to śmieszne, ani mądre, ani wnoszące coś do treści. Bohaterka z niestabilnością emocjonalną kwalifikująca się do poważnego leczenia psychiatrycznego. Tak złej książki chyba jeszcze w swoim życiu nie czytałam.

Moje pierwsze skojarzenie to "Rodzina monet".Różnica jest taka że tu jest więcej kobiecych postaci. Historia ciekawa ale drażni mnie odrobine zbyt wulgarny język jak na książkę 16+.

DRUGA ULUBIONA SERIA, ROSIE I ZAYDEN WILLIAMS NA ZAWSZE W MOIM SERCU <333 ps. faceci tacy jak Zay… gdzie się ukrywacie, pokażcie się plssss

Bardzo fajna wciągająca książka;)
Przeczytana w dwa dni

Bardzo fajna wciągająca książka;)
Przeczytana w dwa dni

Książka ciekawa a zakończenie zachęca do przeczytania drugiej części

Książka ciekawa a zakończenie zachęca do przeczytania drugiej części

zaddy 🔛🔝

zaddy 🔛🔝

Bookalove | Blog o książkach

Kocham, kocham, kocham tę książkę!

Dziękuję sama sobie, że się ugięłam i chociaż miałam nie kupować przez jakiś czas książek to jednak tutaj zrobiłam wyjątek 😅

Po gniotach i bublach potrzebowałam właśnie takiej lekkiej lektury.

Clone to pierwsza część serii Students, która opowiada o historii Rosanny Denis i Zaydena Williamsa.

Rosie to młoda dziewczyna, która przeprowadza się ze Stanów Zjednoczonych do Anglii, gdzie rozpocznie studia prawnicze i zamieszka ze swoim rodzeństwem - siostrą bliźniaczką, której nie widziała osiem lat i przybranym bratem.

Lilly i Alexander są bogatymi i popularnymi dzieciakami na uczelni podobnie jak ich przyjaciele. Siłą rzeczy więc Rosie dołącza do paczki i mimo, że na początku nie darzy jej wielką sympatią, z czasem przekonuje się i zaczyna lubić jej członków.

Oprócz jednej osoby - Zaydena. Chłopak również studiuje prawo. Jest chamski i bezczelny a Rosie jako jedyna nie boi mu się postawić. Czuć między nimi napięcie i chemię.

Przepadłam! Kocham tę książkę!!💜

Przez tę historię się dosłownie płynie. Dzięki autorce wróciłam do czasów studenckich, a to był jeden z najfajniejszych etapów w moim życiu 🙂 I tak, jest tu dużo imprez, przekleństw, dram i miłostek, ale taki jest właśnie urok studiów 🙂

Książka jest lekka i dla mnie obłędnie odprężająca. Nie mogłam się od niej oderwać. Dodatkowo jest tu całkiem sporo zabawnych momentów, że naprawdę śmiałam się na głos. Uwielbiam Rosie za jej poczucie humoru, sarkazm i ironię.

I może książka jest 16+ a dla mnie ten wiek to już…no cóż, mgliste wspomnienie 😂 to nie dbam o to. Dla tej książki mogłabym zarwać noc. Niewiele jest książek, które przeżywałam tak jak Clone.

Kocham tę książkę. Kocham historię Rosie i Zaydena. Rozumiem skąd szał i popularność tej serii 🙂

Chyba nie muszę pisać, że polecam bo jest to oczywiste 😉

Bookalove | Blog o książkach

Kocham, kocham, kocham tę książkę!

Po gniotach i bublach potrzebowałam właśnie takiej lekkiej lektury.

Rosie to...