Grzeszna obietnica

Wicked Promise
978-83-7551-179-6
romans historyczny, Kat Martin
Wanda

Panna Elizabeth Woolcot po śmierci rodziców trafia pod opiekę wpływowego protektora, Nicholasa Warringa, zwanego Szalonym Hrabią, hulaki i kobieciarza. Zamieszkanie pod jego dachem jest jednak lepszym rozwiązaniem niż małżeństwo z odpychającym lordem Bascombem, który usiłuje przemocą i podstępem zmusić pannę Woolcot do uległości. Wkrótce się okazuje, że Warring przed laty zabił człowieka i cudem uniknął stryczka. Elizabeth stopniowo odkrywając prawdę o jego przeszłości, nie umie się oprzeć czarowi tego niezwykłego mężczyzny, który jako człowiek żonaty nie może jej ofiarować niczego, poza namiętnością.

źródło opisu: http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=820

źródło okładki: http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=820

Karolina | 2014-08-17
Przeczytana: 16 sierpnia 2014

Bardzo lubię Kat Martin. Powieści takie jak "Cygański lord" i "Utracona niewinność" skradły moje serce. Niestety "Grzeszna obietnica" nie zalicza się do historii, która chwyta za serce. Jest to melodramat z rodzaju tych gorszych. Da się czytać, ale bez rewelacji. To już kolejna pozycja Pani Martin, której nie poleciłabym koleżance. Jeżeli masz pierwszą styczność z autorką polecam wymienione wcześniej książki, aby na wstępie się nie zrazić ;)

Beti | 2015-12-12
Na półkach: Kat Martin, Przeczytane
Przeczytana: 12 grudnia 2015

Fajny romans,trochę intrygi,morderstwo.

AnnaMaria | 2016-01-21

Książkę świetnie się czyta, jak zresztą większość książek Kat Martin. Nie jest to niestety pozycja łatwa, relaksująca i optymistyczna, gdyż bohaterowie są uwikłani, zmęczeni wyrzutami sumienia, muszą bez przerwy wybierać pomiędzy poczuciem winy, a poczuciem honoru, los im nie sprzyja, a przeciwnicy są bezwzględni i nie widać dla nich szans na szczęście... I pomimo tego, że trochę zmęczyła mnie ta niepewność o losy bohaterów, podoba mi się to, że książka nie jest schematyczna, bo naprawdę do końca nie wiadomo, jak się to rozstrzygnie.
Polecam miłośniczkom romansu historycznego.

Magdalena | 2013-03-08
Przeczytana: 08 marca 2013

kolejna pozycja tej autorki, która bardzo przypadła mi do gustu. Ta książka podobna jest oczywiście do pozostałych. Bardzo sympatyczna, super się czyta. Trochę kombinowana pod koniec, ale generalnie ok.

Katrina1995 | 2016-02-16
Lewik | 2016-01-13