Utracona niewinność

wydawnictwo
BIS
typ
papier
7,16 (57 ocen i 7 opinii)

Opis książki

Jessica Fox, biedna, prosta dziewczyna wychowywana na ulicy, znajduje opiekuna w wiekowym markizie Belmore i z jego pomocą wkracza na salony. Traf chce, że zakochuje się w przystojnym i aroganckim synu markiza, kapitanie Matthew Seatonie. Jessie jest gotowa na wszystko, by zdobyć jego miłość. Ma również po swojej stronie przychylność starego markiza. Czy jednak wiszący nad nią cień przeszłości pozwoli jej zrealizować plany?

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Martoonia | 2015-02-03
Przeczytana: 02 lutego 2015

Opowieść o świecie, w którym rządzą konwenanse, a wszelkie wykroczenia poza narzucone ramy zachowań traktowane są jako skandale, karane poniekąd ostracyzmem. Takie są realia tej książki i opisanej w niej historii Jessici Fox, dziewczyny która nie urodziła się zamożna, ale dzięki dobroci i wsparciu niektórych powoli wkracza w świat jako stateczna dama. Oczywiście jest i on - Matthew Seaton – człowiek walczący, honorowy, z poczuciem obowiązku, który stara się wszelkie emocje trzymać na wodzy. Ale biorąc pod uwagę niektóre wątki książki z udziałem tego pana, to opanowanie to tylko pozory. Nic dodać, nic ująć ;) polecam

Karolina | 2012-08-25
Przeczytana: 26 sierpnia 2012

Wspaniała, poruszająca, urocza, ZMYSŁOWA < 3 Wyróżnia się na tle innych romansów historycznych. Polecam!

Fiona | 2014-08-29

Matthew przez większe pół książki, niesamowicie działał mi na nerwy. Dziewczyna stara się jak tylko może,a ten ją krytykuje. Główny bohater ciągle miał jakieś chore uprzedzenia do Jessie, jednak ona zmieniła się przez ostatnie lata i tak jak marzyła stała się prawdziwą damą.
Później są w sobie zakochani,,, bardzo fajna książka, miło się ją czyta.

Ewelina | 2013-06-24
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Jak to sie mowi szalu nie ma ale...
ksiażka jest "lekka", przyjemnie i w miare szybko sie czyta.

Magdalena | 2013-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2013

Jest to moja kolejna książka tej autorki i muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba. Książka jest dosyć typowym romansidłem. Świetnie się czyta.

Nataluch | 2011-02-10

Piękna historia. Jestem nią zauroczona :)

MissSue | 2012-07-13
Przeczytana: luty 2012