Okładka książki Utracona niewinność

wydawnictwo
Bis
typ
papier
7,29 (51 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Jessica Fox, biedna, prosta dziewczyna wychowywana na ulicy, znajduje opiekuna w wiekowym markizie Belmore i z jego pomocą wkracza na salony. Traf chce, że zakochuje się w przystojnym i aroganckim synu markiza, kapitanie Matthew Seatonie. Jessie jest gotowa na wszystko, by zdobyć jego miłość. Ma również po swojej stronie przychylność starego markiza. Czy jednak wiszący nad nią cień przeszłości pozwoli jej zrealizować plany?

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Karolina | 2012-08-25
Przeczytana: 26 sierpnia 2012

Wspaniała, poruszająca, urocza, ZMYSŁOWA < 3 Wyróżnia się na tle innych romansów historycznych. Polecam!

Fiona | 2014-08-29

Matthew przez większe pół książki, niesamowicie działał mi na nerwy. Dziewczyna stara się jak tylko może,a ten ją krytykuje. Główny bohater ciągle miał jakieś chore uprzedzenia do Jessie, jednak ona zmieniła się przez ostatnie lata i tak jak marzyła stała się prawdziwą damą.
Później są w sobie zakochani,,, bardzo fajna książka, miło się ją czyta.

Ewelina | 2013-06-24
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Jak to sie mowi szalu nie ma ale...
ksiażka jest "lekka", przyjemnie i w miare szybko sie czyta.

Magdalena | 2013-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2013

Jest to moja kolejna książka tej autorki i muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba. Książka jest dosyć typowym romansidłem. Świetnie się czyta.

Nataluch | 2011-02-10

Piękna historia. Jestem nią zauroczona :)

MissSue | 2012-07-13

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku