Okładka książki Utracona niewinność

typ
papier
7.3 (50 ocen i 5 opinii)

Opis książki

Jessica Fox, biedna, prosta dziewczyna wychowywana na ulicy, znajduje opiekuna w wiekowym markizie Belmore i z jego pomocą wkracza na salony. Traf chce, że zakochuje się w przystojnym i aroganckim synu markiza, kapitanie Matthew Seatonie. Jessie jest gotowa na wszystko, by zdobyć jego miłość. Ma również po swojej stronie przychylność starego markiza. Czy jednak wiszący nad nią cień przeszłości pozwoli jej zrealizować plany?

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Karolina | 2012-08-25
Przeczytana: 26 sierpnia 2012

Wspaniała, poruszająca, urocza, ZMYSŁOWA < 3 Wyróżnia się na tle innych romansów historycznych. Polecam!

Ewelina | 2013-06-24
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Jak to sie mowi szalu nie ma ale...
ksiażka jest "lekka", przyjemnie i w miare szybko sie czyta.

Magdalena | 2013-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2013

Jest to moja kolejna książka tej autorki i muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba. Książka jest dosyć typowym romansidłem. Świetnie się czyta.

Nataluch | 2011-02-10

Piękna historia. Jestem nią zauroczona :)

MissSue | 2012-07-13
Przeczytana: luty 2012