Okładka książki Utracona niewinność

wydawnictwo
Bis
typ
papier
7,28 (50 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Jessica Fox, biedna, prosta dziewczyna wychowywana na ulicy, znajduje opiekuna w wiekowym markizie Belmore i z jego pomocą wkracza na salony. Traf chce, że zakochuje się w przystojnym i aroganckim synu markiza, kapitanie Matthew Seatonie. Jessie jest gotowa na wszystko, by zdobyć jego miłość. Ma również po swojej stronie przychylność starego markiza. Czy jednak wiszący nad nią cień przeszłości pozwoli jej zrealizować plany?

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Karolina | 2012-08-25
Przeczytana: 26 sierpnia 2012

Wspaniała, poruszająca, urocza, ZMYSŁOWA < 3 Wyróżnia się na tle innych romansów historycznych. Polecam!

Fiona | 2014-08-29

Matthew przez większe pół książki, niesamowicie działał mi na nerwy. Dziewczyna stara się jak tylko może,a ten ją krytykuje. Główny bohater ciągle miał jakieś chore uprzedzenia do Jessie, jednak ona zmieniła się przez ostatnie lata i tak jak marzyła stała się prawdziwą damą.
Później są w sobie zakochani,,, bardzo fajna książka, miło się ją czyta.

Ewelina | 2013-06-24
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Jak to sie mowi szalu nie ma ale...
ksiażka jest "lekka", przyjemnie i w miare szybko sie czyta.

Magdalena | 2013-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2013

Jest to moja kolejna książka tej autorki i muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba. Książka jest dosyć typowym romansidłem. Świetnie się czyta.

Nataluch | 2011-02-10

Piękna historia. Jestem nią zauroczona :)

MissSue | 2012-07-13

Kalendarium literackie
  • Carlo Collodi
    188. rocznica
    urodzin
    - I co dalej? - spytał Pinokio.
    - Nic - westchnął Gepetto z rezygnacją. - Jesteśmy zgubieni..
    - Zgubieni? Dlaczego zgubieni? - zaprotestował Pinokio. - Daj mi, tato, rękę i uważaj, żebyś się nie poślizgnął.
    - Dokąd mnie teraz prowadzisz?
    - Spróbujemy raz jeszcze. Chodź i nic się nie bój.
  • Dale Carnegie
    126. rocznica
  • Michele Fitoussi
    60. rocznica
    urodzin
    Nienawiść zżera, paraliżuje i przeszkadza żyć
  • Frances Hodgson Burnett
    165. rocznica
    urodzin
    To takie smutne, gdy książka się kończy
  • Laurence Sterne
    301. rocznica
    urodzin
    Miłość jest niczym bez sentymentu. A sentyment jest jeszcze mniej wart bez miłości.
  • Bartosz Łapiński
    40. rocznica
    urodzin
    ... słowo "kurwa" jest w naszym kraju rodzajem mantry. Indyjscy mnisi całymi dniami powtarzają różne mantry, na przykład OMM... OMM... albo TAU... TAU... czy coś w tym rodzaju. Natomiast u nas prawie cały naród nieświadomie stosuje jako mantrę wyżej wspomniane słowo. Jego układ liter, a zwłaszcza mo... pokaż więcej
  • Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
    123. rocznica
    urodzin
    Nie widziałam Cię już od miesiąca.
    I nic. Jestem może bledsza,
    trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca.
    Lecz widać można żyć bez powietrza.
  • Arundhati Roy
    53. rocznica
    urodzin
    Kiedy kogoś zranisz, zaczyna cię mniej kochać. Taki skutek mają nieostrożne słowa. Ludzie zaczynają cię mniej kochać.
  • Karol Bunsch
    27. rocznica
    śmierci
    Ja walczę z takim bogiem, którego względy kupić, a usługi wynająć można!
  • Ferdynand Goetel
    54. rocznica
    śmierci
    ...górale, ludność podtatrzańska. Ci, są takim samym fenomenem etnicznym, jak Tatry przyrodzonym. Nieodgadłe zmieszanie typów etnicznych, jakie się tu kiedyś dokonało, wyodrębniło ich nie tylko z reszty polskiego ludu, ale chyba i z ludów Europy. Wywodzono rodowód ich od Rzymian, nordyków, czerwonos... pokaż więcej
  • Arthur Hailey
    10. rocznica