Utracona niewinność

Wydawnictwo: BIS
7,17 (58 ocen i 7 opinii)

Jessica Fox, biedna, prosta dziewczyna wychowywana na ulicy, znajduje opiekuna w wiekowym markizie Belmore i z jego pomocą wkracza na salony. Traf chce, że zakochuje się w przystojnym i aroganckim synu markiza, kapitanie Matthew Seatonie. Jessie jest gotowa na wszystko, by zdobyć jego miłość. Ma również po swojej stronie przychylność starego markiza. Czy jednak wiszący nad nią cień przeszłości pozwoli jej zrealizować plany?

Sklep

• Etta i Otto i Russell i James
  • Czarny świt
  • Włoska symfonia
  • Głuchy telefon
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Chłopaki niech płaczą

6,36 (22 ocen i opinii)
Głuchy telefon
Arne Dahl

7,6 (5 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

6 (3 ocen i opinii)
Chłopaki niech płaczą
Paweł Piotrowicz , Olaf Lubaszenko

7,3 (10 ocen i opinii)
Pogromca lwów
Camilla Läckberg

7,6 (897 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Martoonia | 2015-02-03
Przeczytana: 02 lutego 2015

Opowieść o świecie, w którym rządzą konwenanse, a wszelkie wykroczenia poza narzucone ramy zachowań traktowane są jako skandale, karane poniekąd ostracyzmem. Takie są realia tej książki i opisanej w niej historii Jessici Fox, dziewczyny która nie urodziła się zamożna, ale dzięki dobroci i wsparciu niektórych powoli wkracza w świat jako stateczna dama. Oczywiście jest i on - Matthew Seaton – człowiek walczący, honorowy, z poczuciem obowiązku, który stara się wszelkie emocje trzymać na wodzy. Ale biorąc pod uwagę niektóre wątki książki z udziałem tego pana, to opanowanie to tylko pozory. Nic dodać, nic ująć ;) polecam

Matthew przez większe pół książki, niesamowicie działał mi na nerwy. Dziewczyna stara się jak tylko może,a ten ją krytykuje. Główny bohater ciągle miał jakieś chore uprzedzenia do Jessie, jednak ona zmieniła się przez ostatnie lata i tak jak marzyła stała się prawdziwą damą.
Później są w sobie zakochani,,, bardzo fajna książka, miło się ją czyta.

Karolina | 2012-08-25
Przeczytana: 26 sierpnia 2012

Wspaniała, poruszająca, urocza, ZMYSŁOWA < 3 Wyróżnia się na tle innych romansów historycznych. Polecam!

Ewelina | 2013-06-24
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Jak to sie mowi szalu nie ma ale...
ksiażka jest "lekka", przyjemnie i w miare szybko sie czyta.

Magdalena | 2013-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2013

Jest to moja kolejna książka tej autorki i muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba. Książka jest dosyć typowym romansidłem. Świetnie się czyta.

Nataluch | 2011-02-10

Piękna historia. Jestem nią zauroczona :)

MissSue | 2012-07-13
Przeczytana: luty 2012