Tajemnice nocy

2010-01-01
2010-01-01
Anna Płocica
romans

Przyznam, że miło spędziłam czas z tą książką. Początkowo jakby trochę za wolno ale jak się akcja rozkręciła było już tylko lepiej. Taki trochę książę i kopciuszek :) Dość zaskakująca końcówka z kapitanem i bratem. W sumie jako całość wszystko jest fajnie ułożone i przedstawione - można w wyobraźni pożeglować, bo morze jest przedstawiane w najróżniejszych barwach, dosłownie, jak kobieta - przytaczając słowa kapitana.

Początek naprawdę średni - brak elementu zaskoczenia po prostu przewidywalny do bólu. Słabo opisane akty - jestem nimi bardzo zawiedziona, nie czułam żadnych emocji, żadnej ekscytacji że główni bohaterowie poszli w końcu do łóżka, a autorka kazała nam długo czekać - co akurat było plusem, bo w większości romansów dzieje się to za szybko. Ciekawie za to zrobiło się po wypadku głównego bohatera Marcusa - akcja nabrała tempa ogólnie mimo wszystko w tej książce było coś intrygującego i szkoda, że tak kiepsko wyszło. Uświadomiłam sobie, że głównie postacie były nudne mam tu na myśli naszych bohaterów - dialogi to masakra między kochankami - zawsze były jakby o niczym albo że się pragną albo wymieniali uprzejmości. Tacy nijacy szczególnie bohaterka Brandy której pozostałe postacie się zachwycały - była najbardziej nijaka. Mimo to nie zniechęciłam się do autorki. Już przecztałam dwie jej książki i chce to kontynuować:)

Super romans. Polecam!

Super romans. Polecam!

Dość lekko się czyta. Polecam dla rozrywki.

Dość lekko się czyta. Polecam dla rozrywki.

Wspaniała! Przeczytałam sporo książek Kat Martin i uważam "Tajemnice nocy" oraz "Rozkoszną zemstę" za najlepsze. Polecam wszystkim;)

Szczerze mówiąc mam wątpliwości, bo początek zupełnie mi się nie podobał ( do wypadku),był nudny i przewidywalny. Podobny do innej książki Kat Martin o naszyjniku ( niestety nie pamiętam tytułu). Późniejsza część była znacznie lepsza.

pierwsza książka tej autorki, jaką miałam przyjemność czytać. Jak dla mnie czyta się szybko i przyjemnie, mówi o tym jak czasem impulsywnie podjęte decyzje mogą mieć wpływ na całe nasze życie, jak czasem trudno dokonywać wyborów, polecam

Lekki i przyjemny romans, takie oderwanie od szarej rzeczywistości. Czyta się z wypiekami na twarzy, dość pikantne i szczegółowe sceny łóżkowe, jak we wszystkich książkach Kat Martin. Polecam.

Taka dla relaxu...

Taka dla relaxu...

Przeciętna powieść, liczyłam na coś więcej.

Przeciętna powieść, liczyłam na coś więcej.

• Romans historyczny
  • Romans Historyczny
  • Romanse
  • 2010
  • Zzz... Kat Martin
  • 00 tyt. T

Dodaj cytat z książki Tajemnice nocy