Aksamitna Velvet

Cykl: Litchfield (tom 1)
Wydawnictwo: BIS
Nothing but Velvet
Asik92

Urocza Velvet Moran, by uchronić rodzinę przed ruiną, decyduje się na małżeństwo z oschłym diukiem Carlyle. Zamiast jednak zostać żoną arystokraty wpada w ręce przystojnego rabusia, którego pieszczotom nie może się oprzeć. Tymczasem rabuś porwał dziewczynę nieprzypadkowo - bowiem w takim przebraniu zjawił się niesłusznie przed laty oskarżony prawowity dziedzic tytułu diuka, który chce...

Tymczasem rabuś porwał dziewczynę nieprzypadkowo - bowiem w takim przebraniu zjawił się niesłusznie przed laty oskarżony prawowity dziedzic tytułu diuka, który chce oczyścić swe imię i odzyskać dziedzictwo.

źródło opisu: http://wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=890

źródło okładki: http://wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=890

ula | 2013-11-20

Kolejny romans, czyta się dobrze. Plus za wątek kryminalny, który przełamał schemat charakterystyczny dla tego typu książek.

Martoonia | 2013-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2013

Ciekawy romans z wątkiem kryminalnym, bohaterowie uwikłani w sieć intryg, dążący ku sprawiedliwości. Trzyma w napięciu do ostatnich stron, ale miłość jak zwykle pokonuje wszystkie trudności, polecam :)

książek: 1968
saya1502 | 2016-03-22
Przeczytana: 22 marca 2016

Bardzo fajny romans :) Nie mogłam się oderwać od niego. I Velvet i Jason idealnie do siebie pasowali. Na pewno sięgnę po kolejne części :)

Magdalena | 2012-11-27
Przeczytana: 24 listopada 2012

Świetne romansidło. Bardzo dobrze się czyta, nie mogłam się oderwać od jej przeczytania. Historia oczywiście dosyć prosta, ale bardzo dobrze napisana. Akcja toczy się szybko, opisy są barwne. Rewelacyjna książka na jeden wieczór ( no może dwa)

Kasia W-ka | 2014-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2014

Wiedziałam, że ta autorka pisze piękne historie , ale ta to rewelacja. Oczywiście, jak w każdym romansie, treść przewidywalna, ale to co działo się na kartach tej książki........ŚWIETNA!!!!!!!!

Karolina | 2012-10-09
Przeczytana: 09 października 2012

Przyjemna z wątkiem kryminalnym ;) Interesująca główna bohaterka, która wie czego chce, jeżeli chodzi o Księcia mieszane mam uczucia. Ogólnie historia ciekawa.

Wyraziści bohaterowie, wartka akcja - i zabawna i wzruszająca. Nie mogłam się oderwać, ale co tam znaczy niewyspanie...

Iwona | 2014-08-30
Przeczytana: 29 sierpnia 2014

Przyjemny i wciągający romans z bardzo rozbudowanym wątkiem sensacyjno-kryminalnym.

zimazima | 2016-11-12
Przeczytana: 01 października 2016

To dobry romans z wątkiem kryminalnym. Jednak to poszukiwanie dowodów, troszkę mnie znudziło. Było zdecydowanie za bardzo rozciągnięte. Wszyscy wiedzieliśmy jaka jest prawda (bo było to opisane na początku) więc takie zbieranie dowodów było dla mnie męczące i irytujące.
Wieeeelki plus daję za pierwszą cześć historii! Moment uprowadzenia Velvet i ich pobyt w chatce - mistrzostwo świata. Odwaga dziewczyny i próby ucieczki były naprawdę niesamowite.
Zbliżenia między bohaterami opisane sensownie i na miejscu.
Miło spędziłam czas przy tej książce.

Caro | 2017-10-24