Tajemnice nocy

Night Secrets
978-83-7551-174-1
romans
Wanda

Pochodzą z różnych światów. Brianne, młoda kobieta schwytana w życiową pułapkę, za wszelką cenę pragnie sie z niej wyrwać. Kapitan Marcus Delaine, chmurny i niedostępny lord, wiedzie samotne życie wilka morskiego. Gdy Brianne ucieka z opresji, chroniąc się na statku Marcusa, wybucha między nimi namiętność... Czy jednak namiętność wystarczy, by wiedli szczęśliwe życie?

Martoonia | 2013-11-30

pierwsza książka tej autorki, jaką miałam przyjemność czytać. Jak dla mnie czyta się szybko i przyjemnie, mówi o tym jak czasem impulsywnie podjęte decyzje mogą mieć wpływ na całe nasze życie, jak czasem trudno dokonywać wyborów, polecam

lalkabarbie | 2011-12-25

Wspaniała! Przeczytałam sporo książek Kat Martin i uważam "Tajemnice nocy" oraz "Rozkoszną zemstę" za najlepsze. Polecam wszystkim;)

Magdalena | 2013-11-07
Przeczytana: 06 listopada 2013

Szczerze mówiąc mam wątpliwości, bo początek zupełnie mi się nie podobał ( do wypadku), był nudny i przewidywalny. Podobny do innej książki Kat Martin o naszyjniku ( niestety nie pamiętam tytułu). Późniejsza część była znacznie lepsza.

katarzyna12 | 2012-04-19

Dość lekko się czyta. Polecam dla rozrywki.

Iza | 2016-09-02
Na półkach: 2015, Romans, Przeczytane