Żar

Wydawnictwo: Baobab
One wild night
romans
Wanda

Lady Charlotta Quinton - rozgoryczona panna, którą rodzina skazała na banicję. Brandon Villiers - książę hulaka, znany rozpustnik i hazardzista, dla którego liczy się jedynie kodeks honorowy. Brand i Charlotta - para, która unika swojego towarzystwa, jednak splot dziwnych okoliczności zmusza ich do wspólnego działania.

Malwa | 2014-12-17

Uwielbiam parę głównych bohaterów. Niby za sobą nie przepadają, a jednak od lat ciągnie ich ku sobie. Ich słowne przepychanki niejeden raz wywoływały uśmiech na mojej twarzy:)

Książkę tę zdecydowanie mogę zaliczyć do grona moich ulubionych romansów historycznych.

Polecam!

Magdalena | 2013-04-28